5a8599e9c9c41obrazek.png
Inteligentní skladovací systém SmartParking se postará o bezpečné uložení vysavače v době, kdy jej nepoužíváte. Samozřejmostí je funkce plynulého rozběhu motoru SoftStart, elektronická regulace výkonu s posuvným tlačítkem a praktická gumová kolečka. Součástí příslušenství jsou kovová trubice s doplňujícími nástavci, opakovaně použitelné textilní sáčky nebo klasické papírové sáčky.
5a8599d0290c5obrazek.pngŠpičkové modely (např. VCEA21GPLRCY) mají aktivní nárazník pro ochranu těla vysavače a nábytku během vysávání a speciální XpandZone kartáč pro perfektní výsledek. Velkou výhodou je možnost dokoupení dalšího užitečného příslušenství. Například PetHair kartáč spolehlivě vysaje zvířecí srst, polohovatelný teleskopický kartáč ExtensiveBrush dosáhne kamkoliv potřebujete, na nejvyšší police a skříně i za nábytek, bez ohledu na úhel.

Mimořádně všestranné použití nabízí parní čistič gorenje SC1800R. Přirozeným způsobem, bez použití chemie, jen za pomoci intenzivního proudu páry, který lze regulovat podle potřeby, se postará o hygienicky čistou domácnost. Bez obav jej můžete použít na pevné podlahy, sanitární techniku, vodovodní baterie a dokonce i okna! Díky několika různým nástavcům zdolá i hůře dostupná místa.
5a859a00423efobrazek.png

Reklama