Jaro je již definitivně tady. Občas je sice ještě déšť a chladné počasí, ale čím dál tím častěji svítí sluníčko a svým teplým dechem probouzí přírodu. Svěží vzduch, sluneční paprsky, je tady jaro, které motivuje mnoho žen k velkému jarnímu úklidu.  Pokud zrovna nejste typ, který tuto tradici dodržuje, stejně se v průběhu týdne úklidu doma nevyhnete. Čistá toaleta, kuchyně a koupelna je pro řadu z vás stejně důležitá jako čisté a upravené oblečení.

Pokud má vaše rodina malé děti a nějakého chlupatého domácího mazlíčka, je úklid a čistota na pořadu každého dne.

Ve spolupráci se značkami Cif a Domestos jsme pro vás připravili testovací akci, kdy můžete získat balíček s pomocníky právě pro domácí úklid. Máme pro vás připravený balíček s několika produkty, které vám pomohou s udržením čistoty vaší domácnosti!

Co můžete získat? Hledáme 15 čtenářek, které mohou vyzkoušet tyto produkty!

úklid

Balíček obsahuje:

  • Domestos 24H PLUS White & Shine 750 ml
  • Domestos Total Hygiene Ocean Fresh 700 ml
  • Domestos Turbo Fresh Tropical rotační WC blok
  • Cif Okna a sklo čisticí sprej Floral 750 ml
  • Cif Brilliance Pink Orchid 1000 ml
  • Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts 500 ml

Novinkou v balíčku je krémový přípravek Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts!

Díky novince Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts udržíte své království neustále krásně voňavé a čisté. Nový Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts je krémový abrazivní přípravek, který se vyznačuje vysokou účinností a zároveň šetrností k čištěnému povrchu. Snadno odstraní všechny nečistoty, skvrny, zaschlou špínu, mastnotu i vodní kámen. Dokáže se dostat hluboko do usazených nečistot a odstranit i tu nejodolnější špínu. Přípravek Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts je navíc natolik jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku.

Novinka Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts si poradí s povrchy v celém domě, snadno vyčistí keramiku, plast, laminát, podlahové PVC, kov nerez či smalt. Jeho zásah nepřežije ani zašlá špína na plastovém zahradním nábytku nebo na „bílých“ sportovních teniskách. Zvláště ho pak oceníte v kuchyni, kde si hravě poradí se znečištěnou kuchyňskou linkou, kterou bleskově osvobodí od mastnoty, skvrn a zaschlé špíny.  Po tom všem po sobě navíc zanechá svěží vůni eukalyptu a bylinek. Cif krémový abrazivní přípravek stačí nanést na znečištěný povrch pomocí navlhčené houbičky, lehce setřít a nakonec omýt vodou.

Chcete se zapojit do testování? Musíte vyplnit soutěžní otázku, kterou najdete v soutěži Cif a Domestos, kterou najdete na této stránce.

Reklama