Stejně jako se na jaře věnujeme čištění našich domácností, neuškodí úklid také naší pleti. Stačí si vybrat pár šikovných pomocníků, pleť hloubkově vyčistit, dodat jí potřebnou hydrataci a připravit ji správnou péčí na první sluneční paprsky. S jemnou přírodní kosmetikou NATURE z Marionnaud bude celý očistný proces pleti hračka!

Marionnaud NATURE

Samozřejmostí řádné (celoroční) péče o pleť je pečlivé odličování pleti, které by mělo být každodenní rutinou všech žen. Jen dokonale odlíčená pleť je totiž čistá, může dýchat a je připravena přijímat živiny následné péče.

Naše tipy pro jarní detoxikaci pleti:

Marionnaud NATURE

Marionnaud NATURE Jemný pleťový peeling – velmi jemný exfoliační přípravek je vhodný pro hloubkové vyčištění všech typů pleti, včetně velmi citlivé. Šetrná textura obsahuje přírodní mikro houbičky k odstranění odumřelých buněk a suché kůže, aniž by došlo k podráždění. Kombinace bílého jílu spolu s mučenkou pomáhá zjemnit a vyživit pokožku, výsledkem je vyčištěná a zářivá pleť. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 75 ml za cenu 249 Kč

Marionnaud NATURE Intenzivní čisticí gel – hloubkově čisticí gel je určen především pro smíšenou až mastnou pleť, k pravidelnému čistění obličeje. Obsahuje třešňový květ, který zjemňuje a hydratuje, kyselinu salicylovou pro čištění a osvěžení pleti a jemný pudr pro šetrnou exfoliaci. Při kontaktu s vodou vytvoří bohatou pěnu, která perfektně očistí pleť. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 75 ml za cenu 269 Kč.

Marionnaud NATURE Sérum proti červenání – velmi jemné sérum ocení zejména ženy s citlivou pokožkou se sklonem k červenání. Sérum obsahuje 96 % čistě přírodních složek a je hypoalergenní. Okamžitě po aplikaci je pleť zjemněná a odeznívá nepříjemné pnutí citlivé pleti. Korekční zelená perleť odstraní zarudlost pokožky, zatímco mořské ingredience se postarají o postupné snižování červenání s každým dalším použitím. O výživu pleti se postará kakaové máslo. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 30 ml za 299 Kč.

Marionnaud NATURE Krémový tělový peeling – je vhodný k dokonalému očištění pokožky těla, k odstranění odumřelých buněk a vyhlazení pokožky. Obsahuje bílý písek z Bora Bora pro jemnou exfoliaci, hydratační černý rybíz, bambucké máslo k výživě pokožky a mandlový olej ke zjemnění a regeneraci pokožky. Pro optimální výsledek použijte 1–2 x týdně. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 150 ml za cenu 239 Kč.

Reklama