Protože jsme jarní úklid pojali opravdu z gruntu, domluvili jsme se s firmou SC Johnson na představení novinky od Mr.Muscle – novými utěrkami Orange Action. Zároveň sto našich čtenářek mohlo tyto utěrky vyzkoušet a podat ostatním zprávu, jak byly s utěrkami spokojené.

Čtenářky, které utěrky získaly, po dvou týdnech testování obdržely dotazník s otázkami, týkajících se právě jejich zkušenosti s těmito výrobky. Co jsme se z dotazníků dozvěděli?

Čtenářky na dotaz, jak často kupují úklidové prostředky ve většině odpověděly, že jednou za měsíc (52,5%), nebo jednou za dva měsíce (32,5%). Na otázku Jaké značky kuchyňských, nebo univerzálních čističů používáte odpovědělo nejvíce čtenářek, že Cif (75%), dále pak značku Mr. Muscle (50%), Mr. Proper (35%), Savo (56,25%) a Domestos - (58,75%). Čtenářky většinou uvedly více značek, protože značky střídají.

S utěrkami Mr.Muscle byla spokojena velká většina z dotázaných (93,7%). Proč byly čtenářky spokojené? Uvádíme z některých reakcí:

* Něco takového jsem na trhu dosud nenašla, určitě ubrousky budu dál používat.
* Díky za vzorek utěrek, asi bych si je jinak nekoupila, ale nyní po tomto vyzkoušení je budu kupovat a doporučila jsem je i známým. Jenom jsem se díky nim naprosto utahala, protože když výhra dorazila a nastala sobota, zavřela jsem se s panem Svalem do koupelny a vylezla až po 3 hodinách, kdy se vše jenom lesklo a balíček byl skoro pryč - i moje energie :-) Pouze jsem musela pracovat v rukavicích, protože mi utěrky dráždily ruce. 
* ... protože vše šlo báječně lehce umýt. Dokonce jsem s ním umyla i vnitřek auta....
* Je skvělé, že je po ruce a lze jej ihned vyhodit. Myslím, že i pro mé dvouleté dítě je to bezpečnější. 
* Byla jsem opravdu překvapena a spokojena se širokou škálou použitelnosti ubrousků. Určitě je budu používat. 
*... příjemná vůně, čistí dobře. velice jednoduche používání
* Ubrousky se mi osvědčily při rychlém úklidy - snadnost úklidu, ubrousky vždy po ruce. Při důkladném úklidu bych je použila na "doladění". 
* snadné použití, odmašťovací schopnost
* Vyzkoušela jsem opravdu kvalitu.
* Jsou velmi kvalitní
* Jsem ráda, že existují takové prostředky a pomůcky, mezi něž patří i Mr.Muscle. Usnadňují práci a zpříjemňují ji.
* No, nejvíc se mi líbi ta úspora času. Nemuset shánět houbičku, čistící prostředek, a pak ještě oplachovat pěnu nebo zbytky písku........kdežto ubrousky jsou pořád poruce a navíc krásně voní.
* Hlavně díky možnosti rychlé likvidace nepořádku
* Je to jednoduché vzít do ruky jeden hadřík a rychle něco poutírat.
* Byla jsem spokojená. Nejvíce mě nadchlo, jak vše krásně vyčístí a ta vůně!
* Protože krásně voní a leští dlaždičky. Mimochodem ho používám i na práh do bytu. 
* Je příjemný, byla jsem překvapená, jak snadno šla špína dolů i z dřevěného povrchu, který nebyl následně vlhký a nemusela jsem jej dosucha setřít.
* čistí výborně, rychle schne, krásné voní

Nespokojené reakce:
* Co mě zarazilo, byla nutnost použití ochranných rukavic při použití čistících ubrousků (viz informace na obalu). Vzhledem k tomu, že tento přípravek je pro použití "do kuchyně", tak mě to znepokojuje.

Mezi testujícími naprosto zvítězila vůně ubrousků, odmašťovací schopnost a snadné použití. Nejčastěji čtenářky použily utěrky na kuchyňskou linku a desku (87,5%), sporák (86,25%), dřez (33,75%), baterie (40%) a dlaždičky (65%).

Který další úklidový přípravek by rády otestovaly naše čtenářky? Rozprašovač Mr. Muscle Orange (41,25%), Mr. Muscle na okna (45%) a Mr. Muscle na trouby (46,25%).