Jaro je v plném proudu, sluníčko svítí, dokonce i hřeje, ale dokáže být pěkně potměšilé. „Podívej se na ta okna, to se nestydíš? Takhle vítáš jaro? Koukej je pěkně umýt, nebo si o tobě budu myslet, že jsi špindíra.“

window

Jindy by mě to rozházelo a vrhla bych se na ně, ale letos nad tím mávnu rukou. Na těch čtrnáct dní se to nevyplatí. Stejně půjdou pryč, a na to nemusí být umytá. Abyste byly v obraze. Náš dům je sice krásný a poměrně nový, ale ušitý horkou jehlou, takže ho každou chvíli „zdobí“ lešení a něco se na něm opravuje. Tu izolace, tam omítka, jinde dřevěný obklad. Letos to budou okna a balkonové dveře. Nevím, jestli je mění všude, ale u mě určitě. Jsou do vrtule a nejdou zavřít. Ani vyměnit. Dnes už jsou jiné normy, a tak to musí jít všechno „sakum prdum“ pryč.

No, to mám radost. Tři dny řemeslníci v bytě, všude prach a binec. Ale na tom nic nezměním, takže se dívám na ta svá „stará“ špinavá okna a čekám na ta nová.

Takže, milé ženy-in, mě ten správný jarní úklid teprve čeká.

  • A vás? Už ho máte za sebou? Pokud ne, kdy se na něj chystáte?
  • Jaké úklidové práce vás čekají?
  • Které děláte nejméně ráda a s velkým sebezapřením? 
  • Zapojíte také rodinu, nebo ji „vyženete“ a děláte všechno sama?
  • Uklízíte průběžně a nějaký jarní úklid, nedej bože organizovaný“ vám může být ukradený?
  • Máte už všechno „v cajku“ a čeká vás už jenom výzdoba?

Napište nám: na co se těšíte, co nesnášíte, co si odpustíte a bez čeho byste nebyla schopná přivítat velikonoční návštěvu.

Na vaše příspěvky se už teď moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A vy se můžete těšit na tento dárek. Čistící prostředky Max San a Clin se vám budou nejen při jarním úklidu hodit. Budeme opět losovat, takže šanci má každá z vás.

cena

Reklama