Zima se přehoupla do své druhé poloviny, dny se pomalu, ale jistě prodlužují a my každým dnem již netrpělivě vyhlížíme jaro. S ním ale bohužel přichází již ne tolik oblíbený jarní úklid. Hlavu vzhůru, pokud si zvolíte správné pomocníky, ušetříte nejen spoustu námahy, ale také času. Společnost Philips vybírá ze své nabídky několik modelů vysavačů, díky nimž bude jarní úklid, a nejen on, hračkou.  

PhilipsBezsáčkový vysavač Philips PowerPro Active FC8634 je vybaven motorem s příkonem 2 000 W s maximálním sacím výkonem 370 W. Philips PowerPro Active zaručuje vynikající čištění díky technologii PowerCyclone 4. Ta zajišťuje dokonalé vysávání díky třem vysoce účinným krokům: vzduch proudí do systému PowerCyclone ve velké rychlosti díky přímému a hladkému vstupu, zaoblené vedení zrychluje vzduch směrem nahoru do cyklonové komory, ve vrchní části cyklonu výstupní lopatky efektivně oddělí prach od vzduchu. Omyvatelný prachový filtr poskytuje snadnou údržbu a dlouhou životnost a propracovaný design prachového zásobníku usnadňuje vysypávání nečistot. Vysavač je navíc vybaven rotujícím Turbo kartáčem, který odstraní o 25 % více chlupů a prachu. Délka napájecí šňůry 8 m v kombinaci s velmi dlouhou ergonomickou rukojetí nabízí nadstandardní akční rádius 11 m. Orientační maloobchodní cena je 3 899 Kč.

PhilipsVysavač Philips PerformerPro FC9194 s příkonem 2 200 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 12, který zachytí 99,95 % prachu a je tudíž vhodný i pro alergiky. Maximální sací výkon vysavače Philips PerformerPro FC9194 je 500 W, přičemž speciálně tvarovaná prachová komora zajišťuje maximální sací sílu i přes postupné zaplňování prachového sáčku. Jeho kapacita je v tomto případě až pět litrů a o stavu naplnění informuje indikátor. Součástí vysavače Philips PerformerPro FC9194 je sací hubice TriActive+, která zajišťuje trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání. Pro použití na koberce je vysavač navíc vybaven Turbo kartáčem, který odstraní o 25 % více chlupů a prachu než hubice klasická. Ve standardní výbavě dále naleznete štěrbinový nástavec, malou hubici a kartáč 2v1. Orientační maloobchodní cena je 4 999 Kč.

PhilipsSáčkový vysavač Philips PerformerActive FC8652 s příkonem 2 000 W, max. sacím výkonem 400 W a s technologií Airflow Max disponuje speciálně tvarovanou prachovou komorou o kapacitě 4 litrů, která maximálně urychluje proudění vzduchu. Prachový sáček se zde otevírá rovnoměrně a v kombinaci s výkonným motorem tak získáváte nejvyšší sací výkon, i když se sáček již plní. Vysavač je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 10. Součástí vysavače je víceúčelová sací hubice. Kombinace délky napájecí šňůry 6 m s extra dlouhou ergonomickou rukojetí s regulátorem sání nabízí akční rádius 9 m. Součástí příslušenství je i štěrbinový nástavec a malá hubice. Orientační maloobchodní cena je 2 799 Kč.

Zametací parní mop Philips SteamPlus FC7020 s příkonem 1 500 W v sobě kombinuje dvě funkce. Hygienické, Philipsvýkonné a kvalitní parní čištění, kdy pára zlikviduje 99,9 % bakterií a mikrobů a funkci elektrického smetáku fungující na principu rotačního kartáče, který sbírá nečistoty. Je tak ideálním řešením pro alergiky, stejně tak pro domácnosti se zvířecími mazlíčky. Přístroj je připraven k použití do 30 sekund, přičemž o připravenosti informuje LED kontrolka, která se změní z bílé na modrou. K parnímu čištění zcela postačí použít vodu z kohoutku. Parní výkon je 20 g/min a výstupní teplota páry je vyšší než 100 °C. Rotační kartáč se spouští a vypíná za pomoci „nášlapného“ tlačítka pro větší pohodlí bez ohýbání zad. Je tak pouze na vás, zda využijete pouze parní čištění, které se spouští automaticky, jakmile přístroj nakloníme z vertikální parkovací polohy, nebo zvolíte i kombinaci se zametáním. Orientační maloobchodní cena je 3 399 Kč.

PhilipsRuční vysavač Philips FC6142 s napájením 4,8 V je ideálním řešením pro průběžný malý úklid. Navíc je určen i k tzv. mokrému vysávání, tudíž s ním odstraníte během chvilky jakoukoliv rozlitou tekutinu. Pro delší dobu provozu je vybaven výkonným nabíjecím akumulátorem NiMH, přičemž nabíjení probíhá v plochém podstavci, který je možné ponechat např. na stole či jej umístit na stěnu. Díky přesné hubici dosáhne i do těch nejmenších rohů. Dále je vybaven štěrbinovým nástavcem, kartáčovým nástavcem a stěrkou. Vše můžete jednoduše uložit do nabíjecího podstavce. Pro větší pohodlí během používání lze veškeré příslušenství a schránku na nečistoty mýt v myčce nádobí. Orientační maloobchodní cena je 1 399 Kč.

Vysavače Philips jsou k dostání ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako ve vybraných online obchodech.

Reklama