Jarní úklid je téměř za dveřmi a i když se tomu všichni bráníme, většinou to končí urputným čištěním, umýváním a praním téměř všeho, na co doma narazíme. Naštěstí máme pomocníky, kteří nám tento náročný úděl usnadňují. Pračka pomůže s vypráním peřin, myčka s umytím i drahého nádobí a nové čistící prostředky s pravidelnou údržbou domácích spotřebičů, na kterou bychom neměli zapomínat.

Pračka si poradí i s pěřinami a péřovými bundami

Speciálním programem pro praní prádla plněného peřím je vybavena předem plněná pračka Hotpoint Aqualtis AQ114D 697D EU/B v energetické třídě A+++-10%. Program citlivě vypere při 30°C a 1200 otáčkách odstřeďování až 3,5 kg prádla aniž by došlo k poničení peří. Povlečení, drobné přikrývky a ručníky a to až 11 kg najednou můžete vyprat pomocí pečujícího programu Bed & Bath. Doporučená maloobchodní cena je 21 590 Kč.pračka

Nebojte se dát jemné sklo do myčky

myčka

Je potřeba oprášit jemné skleničky a vázy vystavené po celý rok v obýváku ve vitrínce? Nebojte se je dát do myčky. Volně stojící myčka Hotpoint LFD 11M132 OCX EU disponuje jemným programem Sklo pro jemné mytí při nízkých teplotách. Myčka s kapacitou 14 sad nádobí, spotřebou 9 litrů vody a energetickou třídou A+++ navíc nabízí systém Zone Wash, který umožňuje výběr koše, ve kterém bude mytí probíhat a přináší úsporu i v případě, že není myčka zcela zaplněná. Doporučená maloobchodní cena je 19 490 Kč.

Odstraňovač vodního kamene pro čištění vnitřních prostor praček a myček

Nový sypký odstraňovač vodního kamene pro myčky a pračky značky PROFESSIONAL odstraňuje usazený vodní kámen z topných článků a vnitřních částí, navíc hygienicky čistí a odstraňuje zbytky pracích prostředků, které běžně způsobují zápach. Čistič doporučujeme použít jednou za měsíc v programu při 60 stupních bez prádla či nádobí. Doporučená maloobchodní cena balení 1 sáček 59 Kč, balení s 12 sáčky 379 Kč.

odstraňovač

Sprej na odmrazování chladničky a mrazničky

Profesionální sprej pro rychlé odstranění ledu ze stěn chladniček a mrazniček PROFESSIONAL. Sprej urychluje proces odmrazování, navíc je naprosto bezpečný a nezanechává žádné zbytky. Není tedy nutné interiér chladničk či mrazničky po použití čistit. Doporučená malobchodní cena je 169 Kč.

sprej

Čistič trouby

Čistič trouby PROFESSIONAL byl navržen tak, aby perfektně odstranil připálenou mastnotu i ve studené troubě a to bez nutnosti mechanického čištění, které může povrch interiéru trouby poškrábat. Láhev s rozstřikovačem a dětskou pojistkou zajišťuje bezpečné použití, čistič navíc neobsahuje hydroxid sodný, který by uvolňoval škodlivé výpary. Doporučená maloobchodní cena je 109 Kč.

trouba

Kouzelná houbička

Kouzelná houbička řady PROFESSIONAL odstraňuje všechny druhy nečistot bez čistících prostředků pouze s použitím horké vody. Účinně vyčistí všechny povrchy, včetně ocelových a smaltovaných povrchů domácích spotřebičů, dveří, podlah, rolet, zahradního nábytku nebo třeba tenisek. Po navlhčení v horké vodě proniknou vlákna houbičky do pórů tvrdých povrchů, kde rozpouštějí i ty nejodolnější nečistoty. Doporučená maloobchodní cena je 79 Kč (balení obsahuje 2 kusy, pro opakované použití).

čištění

Všechny produkty řady PROFFESIONAL jsou navrženy, vyrobeny a testovány společností Indesit Company, která garantuje jejich profesionální výkon, účinnost a šetrnost k životnímu prostředí. Produkty řady Professional jsou dostupné v běžných sítích prodejců elektra nebo na internetu (např. Levneelektro.cz).

 

Reklama