Etno je dalším inspirativním stylem, který se v určitých obměnách objevuje každoročně. Většinou je svými zemitými barvami a vzory typický pro podzim, ale tentokrát ovládl letošní jaro. Podívejte se nechte se inspirovat

 Ač k jaru patří pestré a hlavně pastelové barvy, ani etno styl nezůstane opomenut a potěší ženy, které mají v oblibě přírodní barvy, abstraktní motivy, kovové detaily a doplňky z pírek. Etno styl má mnoho podob. Letos mu vévodí hlavně aztécké vzory, které se objevují takřka na všem.

Ať už se vám líbí kalhoty s indiánskými motivy, nebo preferujete jednoduché šortky a topy v přírodních tónech, určitě si vyberete. Jako oživující element poslouží bižuterie inspirovaná indiánskou kulturou. Třeba náušnice nebo řetízky s barevnými pírky.

Pokud vás etno styl příliš neláká, vsaďte alespoň na doplňky, které ozvláštní váš outfit – například na kovové náramky, kožené pásky vzorované šátky nebo šály.

Na našich ukázkách vidíte umírněnou verzi etno stylu v přírodních barvách od Takko Fasihion a barevnější modely z přehlídky C&A

Čtěte také další články o tom, co se bude nosit na jaře

Reklama