Hurááá, je tady jaro, chce se nám zvolat po té, co se nám jarní počasí ukázalo v celé své kráse v předchozích dnech. Proto je již čas pozvat jaro i do našich šatníků. Pojďme se tedy podívat na horké jarní trendy, které budou tuto sezonu hrát prim.

Každý rok různé oděvní společnosti určuji trendy pro nastávající sezonu, ale pravdou je, že se letošní jarní inspirace zase až tak moc neliší od předchozích trendů.

  • I letos budou v kurzu různé květinové potisky, pastelové barvičky, vzdušné materiály.
  • Důležité je však zmínit, že velký comeback hlásí denim ve všech provedeních. Tentokrát můžete být do džínových materiálů oblečeni od hlavy až k patě a budete naprosto IN.
  • Pokud se zaměříme na džíny jako takové, tak střihy letos určuje styl z dob minulých, kdy byly v trendu ty, jež měly vysoký pas a byly do zvonu, nebo tzv. boyfriendky, které letěly už minulý rok.
  • Letošní jaro bude i ve znamení ženské smyslnosti, takže kousek, který byste si rozhodně měla pořídit, je sukně áčkového střihu s délkou ke kolenům, nebo lehce nad kolena. Na ultra mini, jinak také bederní roušky, raději zapomeňte.
  • U ženské smyslnosti ještě chvilku zůstaneme, dalším prvkem, který je líbivý a podtrhne naši ženskost, jsou různé tuniky či halenky. Bez těch se toto jaro ani léto opravdu neobejdete.
  • Zapomínat nesmíme ani na doplňky, ty jsou totiž nedílnou součástí každého outfitu. Různé kloboučky, šátky, masivní náhrdelníky, vrstvené náramky, to vše bude na jaře mezi horkými trendy. Nebojte se kombinovat korálky s koženými prvky, zlato se stříbrem atd.

Pro vaši inspiraci jsme vybrali pár fotografií s jarními kolekcemi, vyberete si?

Čtěte také:

Reklama