Je jedno, jestli vás více láká příroda, fantasy, historie či třeba svět financí. Určitě si mezi našimi tipy vyberete. Možná se vám dokonce stane, že si dáte pořádný seriálový maraton. V dubnu si navíc jako zákaznice O2 TV máte možnost vyzkoušet širokou nabídku seriálů zdarma - o víkendu od 20. do 22. dubna najdete v O2 TV volné vysílání kanálu HBO 3 a od 13. do 29. dubna ochutnávkový kanál FilmBox Premium HD.

Dokumentární snímek Jane
5ad9d9ea800a5obrazek.png

Na kanálu National Geographic určitě stojí za vidění dokument Jane. Hlavní hrdinkou seriálu je žena, která odhalila tajemství původu člověka. Přijde vám, že už jste o ní slyšeli? Máte pravdu. Jane Goodall je jednou z nejuznávanějších výzkumnic šimpanzů. Nyní se objevuje v životopisném dokumentu, kde uvidíte její doposud nezveřejněné záznamy z divoké Tanzanie.

Příběh sexuální otrokyně
5ad9d9fd2ac5cobrazek.png

Pokud jste spíše fanynky dramatu se špetkou sci-fi, pak je pro vás ideální americký seriál z produkce HBO Příběh služebnice. Ten se odehrává v budoucnosti v totalitní společnosti na území Spojených států. Lidstvo je na pokraji vymření a vláda přistoupila k drastickému řešení – z posledních plodných žen udělat sexuální otrokyně s cílem zalidnit znovu svět. Hlavní hrdinka Offred (Elizabeth Moss) je ale rozhodnutá se nenechat zlomit.

Kontroverzní seriál z církevního prostředí
5ad9d9f376b77obrazek.png

Kromě záchrany lidstva můžete sledovat kontroverzní seriál Mladý papež. Pokud vám není cizí zpochybňování církve v bestsellerech Dana Browna, pak vás určitě zaujme i oscarový Jude Law jako hlavní představitel papeže Pia XIII. První americký papež v historii je rozporuplná postava, která si nepřipouští důsledky svého rozvázanějšího chování. Sledovat jej můžete na kanále FilmBox Premium HD v rámci dubnové akce od 13. do 29. dubna zdarma.

Svět, ve kterém se splní všechny vaše touhy
Víkend, kdy najdete v O2 TV zdarma kanál HBO3, si nenechte utéct maraton první série seriálu Westworld, který se stal historicky nejúspěšnější řadou z produkce HBO. V rámci akce stihnete i předpremiéru druhé série. Westworld pojednává o futuristickém zábavním parku obydleném robotickými bytostmi. Na fanouškovské stránce věnované filmům ČSFD.cz ji hodnotitelé udělili štědrých 85 % a zároveň se stal 129. nejoblíbenějším seriálem.

Vzdělávání pomocí příběhů
Pokud máte pocit, že sledováním seriálů byste akorát marnila čas, zkuste vzdělávací seriál GÉNIUS, se kterým si připomenete životy nejvýznamnějších postav historie. První série zasvěcená Einsteinovi byla nominována na deset cen Emmy a sledovalo ji přes 45 milionů diváků po celém světě. Nová řada pojednává o Pablu Picassovi a naleznete ji na programu National Geographic od 22. dubna.
Že je to opravdu pestrá nabídka? Souhlasíme, tak sáhněte po ovladači, svého muže pošlete sledovat O2 TV Sport do jeho oblíbené hospůdky nebo ke kamarádovi a vy si v klidu vychutnejte svůj oblíbený seriál.
 

Reklama