Přijďte ve středu 29. dubna 2015 od 14 do 18 hodin do obchodního centra Atrium Flora a užijte si skvělý jarní den. Můžete soutěžit o zajímavé ceny a vyhrát vysněný zájezd k moři. Ptáte se jak? Stačí se jen usmát. Akcí bude provázet herec a moderátor Lukáš Hejlík.

Po obchodním centru se bude pohybovat několik promotérů, kteří budou k nerozeznání od běžných zákazníků. Když se ale návštěvník na promotéra usměje, jako odměnu za šíření dobré nálady získá dárek. Hlavní cenou je poukaz na zájezd k moři.

Atrium Flora

Hlavním bodem programu budou nejrůznější módní přehlídky, těšit se můžete na značky Baťa, Eiffel Optic, Esprit, Guess, Intersport, Orsay, Pery shoes & bags, Promod, Retro Jeans, Samsonite, Storm Watches, Tamaris, Tatuum, Time Out a Vabacci. Čekají na vás až 50% slevy u vybraných obchodů.

Atrium Flora

Více informací o obchodním centru na http://www.atrium-flora.cz/ nebo na Facebooku OC Atrium Flora https://www.facebook.com/AtriumFlora.

Atrium Flora

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům na ploše 20 000 čtverečních metrů čtyři patra služeb, 130 značkových obchodů s módou a zábavu. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže.

Flora

Reklama