6272627795a75obrazek.jpgPomocníkem při přípravě snídaně vám zajisté bude pánev WMF PermaDur Excellent, která je vhodná jak pro zkušené kuchaře, tak pro úplné začátečníky. Pánev disponuje nepřilnavým povrchem, který zajistí, že výsledek vašeho zvoleného pokrmu bude naprosto dokonalý. Připravíte na ní opravdu cokoli, od masa, přes zeleninu, až po vaječné omelety, které při této příležitosti určitě přijdou vhod! Pánev je vybavena ergonomickou rukojetí, dobře se drží a do ruky padne skutečně pohodlně. Díky dnu Transtherm® bude váš pokrm udržován teplý a vy si zatím můžete připravit snídaňové nápoje.
 

62726256866eeobrazek.jpg
Čajová konvice WMF SmarTea
přispěje k romantické atmosféře vašeho snídaňového dýchánku. Sítko a nápaditý ohřívač zajistí dokonalé potěšení z vašeho oblíbeného čaje celé dlouhé ráno, které můžete prodloužit až do oběda! Nasypte čajové lístky do sítka, zalijte horkou vodou, zapalte svíčku a počkejte, až konvice vykouzlí vynikající výsledek. Konvice disponuje harmonickým designem a zapadne tak do každé domácnosti. Navíc je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které přispívají k dlouhé životnosti produktu.
 
62726309785ccobrazek.jpgPro přípravu plnohodnotné snídaně si zamilujete i kávovar na filtrovanou kávu Aroma KITCHENminis®. Zatímco si budete připravovat lahodnou snídani, nechte tohoto pomocníka postarat se o výbornou kávu, anebo se kávou nechte přímo vzbudit! Díky 24hodinovému časovači si můžete kávovar přímo nastavit na dobu, kdy vstáváte, takže často nepříjemné vstávání se hned stane o něco pohodlnějším. Kávovar navíc disponuje tepelnou izolací WMF Keep Hot, která se postará, aby vaše káva byla horká po další dlouhé hodiny a vy si tak mohli vychutnávat snídani, jak dlouho si jen přejete.

Více informací najdete na www.wmf.cz
627262260491fobrazek.jpg