Některé boty prostě není potřeba představovat. Patří mezi ně i Air Max BW, ikonické boty z devadesátých let, které si oblíbili dálkoví běžci i hip-hopeři. Ale změna je život a tak přicházejí nové verze, ještě pohodlnější než předtím a s moderním designem inspirovaným světovými metropolemi.

SnikersKlasika street fashion stylu a oblíbený doplněk R&B hvězd, boty Air Max Classic BW  se představují v nové barvě. Klasický design v černo-fialové kombinaci je od března dostupný na nike.com a ve vybraných prodejnách. 

ULTRA POHODLÍ

SnikersAle Air Max BW už dávno nejsou vnímány jenom jako sportovní boty, ale také jako stylové boty do města. Nové Air Max BW Ultra jsou pro metropole přímo zrozeny. Díky odlehčené podešvi a prodyšné tkanině jsou ještě lehčí a pohodlnější, takže jsou ideální volnou na celodenní nošení. Boty budou od března dostupné na nike.com v několika barevných variantách.

ULTRA CITY STYL

Spolu s větším pohodlím přichází i celá řada nových stylů. Air Max BW Ultra City collection je inspirovaná  rušnými velkoměsty. Design bot spojuje tradici – třeba vzory tradičního čínského textilu ze Šanghaje na Nike Air Max 90 Ultra nebo pařížkou secesi na Nike Air Max 1 Ultra-  s moderním stylem.   

 snikers

Svůj vlastní design má i Tokyo, kterému jsou věnované boty Air Max Zero Ultra s potiskem vln, které se objevují v japonském umění.  

snikers

 Zaumou také japonské vlnité vzory modelu Air Max Zero Ultra věnovány Tokiu nebo Lonskýnské Nike Air Max snikersBW Ultra oživující estetiku vzorů a barev viktoriánské Anglie.

Secese se objevuje i na new yorských Nike Air Max Thea Ultra, tentokrát na potisku inspirovaným slavnou Chrystler Building.

 

JARNÍ KVĚTINOVÉ VARIACE

snikersNike Air Max Thea Print s potiskem třešňových květů volně vychází z japonského umění.

 

 

 

 

snikersNike Air Max 1 print kombinuje robustní podrážku s rozkvetlým potiskem.

 

 

 

 

snikersDesing Nike Roshe One Cherry Blossom je také inspirovaný Asií. Edice Nike Roshe One je inspirovaná zenovou jednoduchostí, doplněnou o jarní potisk.

 

 

 

 

snikersNike Blazed Mid print  přidali ke klasickému designu  basketballových Nike Blazed z roku 1972 moderní potisk.

 

 

 

 

snikersPro příznivnce odvážných vzorů jsou tu Nike Air Max Safari, které na ulici zaručeně zaujmou.

Reklama