Supermodelka Claudia Schifferová dává ráda kopačky. Nedávno se rozešla se svým dlouholetým snoubencem - kouzelníkem s magickým pohledem Davidem Copperfieldem, nyní pustila k vodě dalšího. Tima Jeffriese, britského obchodníka s uměním, který je teď podle slov svých přátel velmi smutný a opuštěný.
A důvod rozchodu? Povídá se, že Timovo konto už nebylo dostatečně velké pro plnění všech rozmarů jedné z nejkrásnějších žen planety. „Byly za tím peníze,“ sdělil newyorskému listu Daily News nejmenovaný zdroj blízký bývalým snoubencům. Nejedna velká láska holt takhle končívá… A to se měli Tim s Claudií v květnu brát! K svatbě ale nakonec nedošlo, přestože pár už si údajně hledal byt v New Yorku. Jenže tady byl jeden z kamenů úrazu, neboť Tim evidentně nesdílel Claudiinu touhu po rozlehlém a nákladném podkrovním bytě.
Jeho zjevnou vášní – na kterou možná jednou dojede – jsou ale rozhodně náročné a krásné ženy. Jeho manželkou byla pornohvězda Koo Stark a prý si v minulosti užíval mimo jiné v objetí herečky a modelky Elizabeth Hurleyové, supermodelky Elle Macphersonové a zpěvačky Kylie Minogue.
Co se týká Claudie, její sklony míchat obchod se vztahem byly dokonce v roce 1997 v souvislosti s Davidem Copperfieldem propírány francouzským listem Paris-Match, který vzápětí modelka i její ex-přítel kouzelník žalovali o miliony dolarů za utrhání na cti. Víte co se říká? Na každém šprochu….
Reklama