Potěšte se v nadcházející jarní sezoně speciální edicí koupelových a tělových přípravků od společnosti The Body Shop.Užijte si kolekce s ingrediencemi získanými z různých koutů světa, včetně růžového oleje a růžové vody.

Na jaře ideální pro pověstné růžové tváře.

Společnost The Body Shop přichází s novou kolekcí vůní Moroccan Rose (marocká růže), k dostání na jaře 2009, jde o speciální řadu, která naplní vaši pokožku jemnou vůní z těch nejušlechtilejších růží. Na tvářích budete mít ruměnec díky požitku, který vám přinese používání těchto produktů, a jistě k tomu přispěje také závazek společnosti The Body Shop, že bude vyhledávat přírodní materiály a ingredience. Klíčové produkty obsahují ingredience

získané prostřednictvím unikátního obchodního programu Trh společenství.

 

Objevte řadu Moroccan Rose a její svěží orosenou vůni s citrónovým olejem, špetkou koření, teplou vanilkou a smyslným pižmem, která vám nabídne moderní pojetí tradiční vůně růží. Růžový olej použitý v této nové úžasné řadě je získán z místa zvaného „údolí růží“ v Maroku, kde růže rostou mezi malebnými, sněhem pokrytými vrcholky pohoří Atlas a horkou písečnou pouští.

 

Aby byla zachycena tato nádherná vůně, byly okvětní lístky sbírány za úsvitu, kdy je jejich vůně nejintenzivnější, šetrný proces parní destilace pak zajišťuje, že úžasná vůně růží bude věrně zachycena. Navíc každá z ingrediencí z Trhu společenství ve složení Maroccan Rose dokáže skvěle zdůraznit vaši přirozenou krásu.

 

Luxusní Moroccan Rose Bath & Massage Oil (koupel s marockou růží & masážní olej) je ideální pro blažený požitek z koupání, ale může také sloužit ke smyslné relaxační masáži. Tento božský voňavý olej obsahuje růžový olej, který je perfektní pro zjemnění pokožky, ale také šípkový olej, který je známý pro své hydratační účinky. Obsahuje také olej z ekologicky pěstované sóji z Trhu společenství z Brazílie – ten je bohatý na mastné kyseliny, které pomáhají obnovit přirozenou vláčnost pokožky.

 

Seznamte se s Maroccan Rose Body Butter (tělovým máslem s marockou růží). Toto tělové máslo, naplněné zjemňujícími a hydratačními složkami, obsahuje růžový olej a výtažky z marocké růže.

Pozitivní účinky bambuckého másla z Trhu společenství z Ghany a ekologického palmojádrového oleje z Brazílie pomáhají tomuto tělovému máslu při kontaktu s pokožkou roztát, lehce se vstřebat a dodat potřebnou vlhkost. Toto tělové máslo pomáhá pleti získat jemnost, hebkost a pružnost, zatímco si budete užívat jeho příjemnou vůni.

 

Moroccan Rose Shower Gel (sprchový gel marocká růže) neobsahuje mýdlo a zanechává pokožku čistou, svěží a jemně voňavou. Obsahuje výtažek z marocké růže, který má hydratační účinky a krásně voní, pokožka je také hydratována a opečovávána medem ekologického původu z Trhu společenství.

 

Moroccan Rose Body Milk (tělové mléko marocká růže) obsahuje úžasný hydratační olej, který společnost The Body Shop získala z růží ručně sbíraných za úsvitu. Obsahuje sezamový olej z Trhu společenství z Nikaragui, ekologický olivový olej z Itálie a ekologický palmojádrový olej z Brazílie. Toto tělové mléko zanechává na pokožce lehkou a jedinečnou ženskou vůni marocké růže.

Popřejte svému domovu Moroccan Rose Reed Diffuser (rákosový rozptylovač marocká růže). Domácí difusér s vůní obsahuje olej z ekologicky pěstované sóji z Trhu společenství a vydává vůni vzácného oleje z růží ručně sbíraných za úsvitu. Dřevěné tyčinky jemně rozptylují vůni ve vašem domě, zatímco jednoduchá váza krémové barvyse stane stylovým doplňkem každého domova. Úžasný dekorativní doplněk, Moroccan Rose Reed Diffuser také vydává idylickou vůni coby skvělý doplněk k příjemnému večeru.

 

Moroccan Rose Gift Box (dárková krabička marocká růže). Společnost The Body Shop představuje dvě krásné dárkové krabičky, se kterými vytvoříte vlastní dárek. Vyberte si produkty z úžasně voňavé řady Moroccan Rose, kterou tvoří Eau De Toilette, Bath & Massage Oil, tělové máslo, sprchový gel a tělové mléko. Nebo obdarujte své drahé speciální edicí Eau De Toilette v atraktivní parfémové krabičce. Dárková krabička, parfémová krabička a visačka jsou vyrobeny z FSC kartonu (FSC – Forest Stewardship Council – Cetifikát šetrného lesního hospodaření).

 

Doplňky

Na jaře vám společnost The Body Shop přináší také širokou nabídku doplňků, jako je např. Rose Toiletry Bag (taštička na toaletní potřeby s růží) s jemným potiskem růží, bavlněná Pink Cosmetic Pouch (růžová kosmetická kapsička) vytvořená prostřednictvím programu Trh společenství Teddy Exports v Indii nebo bavlněná Green Cosmetic Pouch (zelená kosmetická kapsička) nebo bavlněná Pink Vanity Case (růžová kabelka) také vytvořená díky jedinečnému vzájemně výhodnému obchodnímu programu společnosti The Body Shop.

Také objevíte set tří Stripe Bags (pruhované taštičky) v růžových odstínech na uložení nezbytného make-upu a produktů pro obličej, Stripe Washbag k uložení nezbytností pro jarní období, hezký Pink Cotton Fabric Manicure Set (růžovou sadu manikúry s bavlněnou tkaninou), Rose Compact Mirror (kompaktní zrcátko s růží), které obsahuje recyklovaný materiál a Nail File (pilník na nehty) s potiskem růží a Nail Buffer (leštička na nehty).

Reklama