Přinášíme vám několik tipů, jak si užít jaro naplno.
5c9a194187ccfobrazek.png

Vitaminová procházka
Sluneční paprsky jsou velmi důležité pro tvorbu vitaminu D vorganismu. Když bude krásný den, vezměte svou drahou polovičku a projděte se aspoň na hodinu po okolí. Odměnou vám bude společně strávený časa další pozitivní benefity spojené spohybovou aktivitou.

Zamilovaný brunch
Kdy jste naposledy zažili dlouhé, líné, víkendové ráno? Připravte svému partnerovi snídani do postele a užijte si společné dopoledne naplno. K takové příležitosti nesmí chybět například vafle nebo lívance a typický víkendový koktejl Mimosa, připravený z čerstvé pomerančové šťávy a sektu.

Prodloužený víkend
Jarní počasí přináší ideální příležitost pro výlety na více dnů. Zarezervujte si ubytování a načerpejte energii v evropských městech nebo české přírodě. Večery budou ještě pár týdnů studené, a tak si po celodenním výletu zasloužíte trošku hýčkání u krbu nebo romantické wellness při svíčkách se skleničkou sektu.

Žhavá rande
Připravte si afrodiziakální degustační večer a nalaďte se na příjemné intimní chvilky. Použít k tomu můžete nejdostupnější afrodisiaka: buď čokoládu nebo sekt. Anebo ještě lépe: kombinaci čokolády a sektu. Například oblíbenoumléčnou čokoládu nejvíce oceníte společně s Bohemia Sektemdemi sec. Ani milovníci hořké čokolády nepřijdou zkrátka, vychutnat si ji mohou v kombinaci sčerveným vínem, nebo rovnou s červeným sektem.

Pravidelná aktivita
Najděte si společný koníček, který bude bavit vás oba a kterému se pravidelně s radostí budete věnovat. Nahodilé plánování společného času nemusí být vždy efektivní, stím vám pomůže koupě permanentky a domluva, že tento čas je vyhrazený jen pro vás.

Společně strávený čas tvoří důležitou součástdobrého fungování vztahu, bohužel na to lidé často zapomínají. Když jste spartnerem, soustřeďte se na něj. Nezaměňujte za společný čas, když se vjedné místnosti věnujete každý jiné činnosti. Takový ‚prázdný‘ čas bývá spíš zabijákem vztahu. Důležité je naslouchat jeden druhému,“ vysvětluje psychoterapeut Lucian Kantor.
5c9a197475522obrazek.png

Reklama