OI000001-3-.jpg

Nové receptury perfektně vybalancovaných drinků mají vysoký podíl zeleniny, vlákniny a obsahují tělu prospěšné super potraviny, jako jsou chlorella, maca nebo matcha a výluh z kopřiv. Odborný garant projektu, Mudr. Ondřej Nývlt, říká: „Dnes většina lidí trpí nadměrným přísunem energeticky bohatých potravin a jídel, chudých na mikroživiny. Z toho pak pramení ona „jarní únava“.  Proto se vyplatí sáhnout po přirozeném životabudiči: smysluplném očistném půstu, který má vysoké množství mikroživin, tedy vitamínů, minerálních látek a vlákniny.

Marta Kratochvílová, editorka

Pití zeleninových a ovocných drinků v kombinaci s přerušovaným půstem je způsob, jak dát šanci jarnímu restartu. A tak jsme si ho vyzkoušely i my v redakci ŽENA-IN. Nebylo pro mne vůbec lehké pít tři dny opravdu jen šťávy z ovoce. První den jsem měla po prvních dvou lahvičkách pořádný hlad, i když jsem přitom neustále něco popíjela. Nakonec to ale tělo překonalo a zvyklo si. Další lahvičky už byly OK. Na každý den byly čtyři. 1., 2. a 3. drink a nakonec ODMĚNA. Ta mi vždy chutnala nejvíce. Byla jako ovocný „dezert“ na závěr.

OI000010-1-.jpg
 
Já mám ovoce a zeleninu moc ráda a konzumuji jí každý den. Zelenina je součástí skoro každého mého pokrmu, takže mi pití šťáv nijak nevadilo. Měla jsem radost, že si mohu tento způsob stravy vyzkoušet. K tomu jsem ještě pila detoxikační čaj. Musím říct, že vydržet tři dny na lahvičkách s ovocnými šťávami UGO je docela boj s vlastní vůlí. Kolikrát jsem měla chuť na něco sladkého, ale udržela jsem se. Ač to bylo náročné. Po třech dnech jsem se cítila plná energie a bylo mi velmi dobře. Další dny na lehčí stravě už byly hračka, protože jsem přece jen nepila jen tekutinu, ale i pevnou stravu.
 
Myslím si, že je tento UGO očistný půst je velice dobrým způsobem, jak své tělo očistit od těžkého jídla a detoxikovat ho. Jako byste zahodily své zimní já a přesunuly se do jarního s jarní náladou, plni energie. Tak jsem se cítila po dokončení této jarní očisty, která pro mne byla premiérou.

drinky.jpg

Karolína Waberová, redaktorka

Očistný půst od UGA mi teď přišel vhod. Normálně běhám po městě na schůzky a teď se už přes měsíc válím jenom doma. To se odrazilo nejen na mé váze, ale i pleti. Proto jsem už dlouho plánovala, že si musím udělat detox organismu. Začala jsem tím, že jsem jeden den pila jen detoxikační čaj, který mi UGO přibalilo do krabiček. Další dny už jsem pokračovala pitím ovocných šťáv. První den jsem měla hrozný hlad, ale protože jsem už jednou konzumovala týden jen ovoce a zeleninu, věděla jsem, že to bude druhý den lepší. A opravdu bylo.

Po třech dnech jsem se cítila skvěle, plná energie a zhubla asi jedno kilo. Navíc všechny ovocné šťávy jsou dobré, některé mnohem víc než ty druhé, ale ne všechny zdravé věci zkrátka chutnají jako odměna. Každý den však v balíčku najdete jednu lahvičku právě s nápisem odměna, která je převážně jen z ovoce a na ty jsem se vždy těšila. Ostatní jsou kombinací pro tělo prospěšných věcí. Třeba kopřivy, která pomáhá z těla vyplavit škodliviny, ale i řasy spirulíny nebo lněného semínka. Jsou to věci, které dělají dobře našemu zažívání, a myslím si, že nějaký ten detox bychom si měli udělat všichni minimálně 3x ročně. Díky detoxikačním šťávám od UGA nemusíte přemýšlet nad tím, čím tělu budete kompenzovat vitamíny a minerály, zkrátka jen vypijte denně čtyři lahvičky a po třech dnech začnete znovu s lehkou stravou.

OI000004-2-.jpg

Více informací na ugoocista.cz

5ea15b06c3e6bobrazek.png

Reklama