palladium

Obchodní centrum Palladium vítá jaro ve velkém. Na víkend 19.-21. března jsou zváni všichni - od milovníků módy, gastronomie a umění, až po maminky s dětmi nebo hravé muže. Palladium pro své návštěvníky chystá pestrý program okořeněný překvapeními.

Celou akci slavnostně zahájí otevření benefiční výstavy fotografií Pavly Hodkové za podpory Jana Saudka. Její výtěžek podpoří výzkum léku proti rakovině.

Na výstavu s charitativním zaměřením naváže „Fashion Day". V sobotu 20. března vás tu budou očekávat „Palladium géniové“ neboli odborníci na módu, kosmetiku a fitness, kteří vám poradí například v otázce stylingu pro váš jarní šatník nebo v péči o vaši krásu. Těšit se můžete i na módní přehlídky a hudební vystoupení.

Nedělní program je věnován především rodinám. V neděli 22. března se bude v Palladiu soutěžit o nejroztomilejší holčičku, která získá titul Miss Malenka. Maminky si přijdou na své při Beauty Workshopech. Triky pro krásu mohou natrénovat přímo na místě s tím nejlepším ze světa kosmetiky! A jejich mužné polovičky? Pro ně připravila společnost Gamescape zónu plnou videoher aneb kdo si hraje, nezlobí!:-)

Po tak nabitém programu jistě dostanete hlad. Restaurace Thai Delicates servíruje v našem Gurmánském koutku návštěvníkům Palladia ochutnávku toho nejlepšího z thajské kuchyně, při níž nebude chybět ani degustace vína od Kratochvílovců.

V Palladiu vítáme jaro, přijďte jej přivítat s námi!

 

Reklama