Oficiální část soutěžních proměn čtenářek skončila, a než se rozhodnete příští týden hlasovat v anketě o tu nejvydařenější, předkládáme malý bonusový díl

Blueberry

V červnu projížděla Prahou moje vzácná kamarádka a čtenářka našeho magazínu z Kanady a při té příležitosti a s jejím svolením jsem pro vás vytvořila její nesoutěžní proměnu. Všimla jsem si totiž, že si líčí oči odstínem v barvě svých duhovek, což, jak všechny víme, je špatně.
Aniž bych to zamýšlela, Blueberry se chopila aktivně spolupráce, čili jde o proměnu v podstatě interaktivní. Nejprve odlíčená Blue:

blue

Posléze nalíčená tak, jak se mi to líbí, neboť zeleň očí nejlépe podtrhne fialová, kterou má navíc Blue v oblibě:

blue

A pak si Blueberry „drze“ řekla o tekuté oční linky (černé) a mé dílo mi tak trošku zkazila:

blue

Jelikož jsem protestovala, že linky jsou na ni moc tvrdé, řekla si ještě o konturovací tužku a naše společné dílo završila:

blue

Tak co? Která verze se vám, milé čtenářky, líbí nejvíce?

Já, Anai

Řekla jsem si, že když se nechala zcela odlíčená nafotit moje milá Blueberry a další čtenářky, které se líčí denně a bez make-upu nedají ani ránu, stejně jako já, podpořím jejich odvahu a budu je následovat. Nakonec ať také víte, jak vypadám „in natura“ a jaká kouzla se svou již poněkud letitější tváří svedu já, profesionálka. Blueberry mi nepomůže, je totiž už týden zpět v Kanadě a přiznám se bez mučení, že se dost nerada na focení svěřuji svým, byť jistě velmi šikovným (a třeba i šikovnějším), kolegyním. Takže - pokud bych se, dejme tomu, vdávala, či popusťme ještě více uzdu fantazii - přebírala například Oscara - buďte si jisté, že bych vyrazila na červený koberec ve své vlastní práci!

Toto jsem já, Anai, „jen tak“:

anai

Toto je moje denní verze make-upu:

anai

A tady jsem přidala na síle a barvě:

anai

S napětím dnes očekávám vaše názory a slibuji, že příští týden už určitě budeme hlasovat!

Čtěte také:

 

 

Reklama