V dubnu proběhla další proměna čtenářky Ženy-in, která se stala výherkyní poslední soutěže s vlasovou kosmetikou Lybar o „Jarní změnu účesu a vizáže“.

Výherkyní se stala paní Dana s přezdívkou „blesksoft“ z Neratovic. Z výhry měla moc velkou radost, protože jí akorát skončila mateřská dovolená a nastal čas najít si zaměstnání. Uvítala změnu vizáže, neboť na mateřské, neměla na sebe moc času.

Paní Daně je 36 let a má tři děti – 16-ti letou dceru a dva syny, ve věku 14 a 3 roky. Jak nám o sobě prozradila, je sportovní typ, skoro vůbec se nelíčí a vlasy nosí většinou stažené do culíku. Je každodenní čtenářkou Ženy-in, ráda soutěží a denní návštěvy jí velmi zpříjemňovaly čas na mateřské dovolené.

Jak je vidět z fotografií, proměna jí velmi zvýraznila obličej a přinesla mladší a svěžejší vzhled. Sama byla velmi příjemně překvapená, jak jí líčení a zkrácení vlasů oživilo.

Fotografie z průběhu proměny si můžete prohlédnout ZDE

Proměna proběhla v již známém kadeřnickém studiu ART ve Spálené ulici v Praze. Kadeřnice, Marcela Patřičná, jí zkrátila vlasy na ramena, vrchní partie vlasů jí jemně sestříhala, ale konečky zastřihla do rovna, provedla tzv. tupý střih. Vlasy neprotenčovala ani neprostřihávala, protože se řídila přáním výherkyně, aby vlasy šly učesat jednoduše do culíku. Na vlasy při úpravě účesu použila červenohnědou barvu s příměsí trošky červené, a to druhem barvy, která se nevymývá a regeneruje vlasy. Pro konečnou úpravu účesu použila kadeřnice vlasovou kosmetiku Lybar, konkrétně přípravky z řady Volume – pro maximální objem účesu. Pěnové tužidlo nanesla ještě do mokrých vlasů, lak na vlasy na vysušené vlasy po vyfoukání. Do konečků vlasů, které velmi pěkně zvlnila při foukání směrem nahoru, aplikovala vosk na vlasy – vosk v pěně Lybar Hard – aby vlny pěkně držely tvar.

Po vytvoření nového účesu následovalo jednoduché líčení, které příjemně zvýraznilo individualitu obličeje. Vizážistka Alena Králová zkonstatovala, že pleť je normální a bezproblémová, takže se nemusí nic zakrývat, nepoužila při líčení žádný korektor. Pro výsledný efekt použila světlý hydratační make-up, jemnou tvářenku v barvě do hněda a tmavě červenou rtěnku. Tyto barvy vybrala proto, aby paní Dana měla opálenější a výraznější obličej. Trochu poupravila obočí černou tužkou. Na oči nanesla zelenou linku na horní víčko a zvolila stříbrno béžový stín pro vystínování oka. Na spodní víčko použila také zelenou linku a bílý stín od vnitřního koutku oka.

Poprosili jsme čtenářku Danu, aby nám napsala, jak se cítila po proměně a jak reagovala její rodina, když se vrátila domů. Zde je její odpověď:

"Proměna byla vynikající! Hned při cestě domů jsem potkala kamarádku a ta to komentovala slovy: "to je perfektní, je z tebe úplně jinej člověk". Doma si proměny všimli všichni a dokonce i dcera mi proměnu pochválila. Hlavně barva na vlasech se jí moc líbila a sama uvažuje o tomto typu barvy. Nejmladší syn volal "Maminko, co to máš?" a začal zkoumat stíny na očích. Pes mě nadšeně vítal a chtěl olizovat rtěnku. Manžel se vyjádřil "no, dobrý" a dal mi pusu. Prostřední syn řekl "hmmmm" a odešel k počítači. Zdá se mi že na naší rodinku jsem měla nad očekávání veliký úspěch. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Vám přeji ať ještě dlouho a dobře fungují vaše internetové stránky. S pozdravem blesksoft - Dana "

Protože se vám proměny vždy moc líbí, můžete se brzy těšit na další proměnu s Lybarem.

Pokud si chcete zpětně prohlédnout únorovou proměnu, najdete ji ZDE

Fotoalbum s dubnovou proměnou zde

Reklama