Chvilku teplo, chvilku zima... prostě jarní počasí. Každé ráno řešíte, co na sebe, abyste nenastydli, nebo se zbytečně nepotili. Chce to stylové bundičky, které případně schováte do tašky a nějaké to pomačkání jim nebude vadit. Podívejte se na jarní kolekci Levi’s®, kde najdete retro i progresivní styly, přírodní i výrazné barvy, které vám dají možnost kombinovat a vyjádřit sám sebe.

Parky jsou zpět, vyrobeny z bavlny nebo nylonu nabízejí maximální pohodlí i funkčnost. K dostání jsou v zářivých barvách jako modrá, červená a zelená, ale také v klasických odstínech jako khaki a černá. Vybírat můžete z bavlněných military bund a bomberů.

V dámské kolekci najdete i bavlněný trench coat v barvě vyšisovaného denimu nebo béžový.

Fotoalbum zde:

V kolekci nechybí ani neformální kožené bundy. V dámské kolekci najdete černou zkrácenou verzi námořnické dvouřadé bundy a nejvýraznějším kouskem je křivák z kozinky ve vyšisované korálové barvě.

Nesmíme opomenout kultovní a nadčasové džísky, které můžete zkombinovat s čímkoliv, vypadají skvěle i se šaty. Dámské kousky jsou oživeny barvami a výšivkou. Rebelského looku docílíte odstřižením rukávů a přidáním cvočků a placek.

Tak se přijďte podívat. Bez bundiček se v tomhle období neobejdete! :-)

Více informací najdete na stránkách levi.com nebo facebook.com/levis

Reklama