Máte rádi skvělou lyžovačku a perfektní zázemí? Hledáte místo, kam jet s dětmi na lyže? Pak si vyberte pro svou dovolenou rakouské město Innsbruck! Je to centrum pro skvělé vyjížďky do blízkých lyžařských středisek, kde budete jezdit celý den a užijete si pravou pohodu.

Innsbruck

Ať už máte děti lyžaře začátečníky nebo zdatné lyžaře, pokud si vyberete pro svou dovolenou oblast rakouského Innsbrucku, nebudete litovat. Blízká lyžařská střediska vám nabídnou vše, co si budete přát. Kilometry upravených a širokých sjezdovek od pozvolných modrých po náročnější červené. Rychlá přeprava pohodlnými sedačkami či kabinkami vám přinese další komfort. Navíc, některé sedačkové lanovky mají vyhřívaná sedátka, takže si při jízdě nahoru nejen odpočinete, ale i příjemně zahřejete.

InnsbruckZ naší zkušenosti vám můžeme doporučit střediska: Axamer Lizum, Kuthai, rozsáhlý ledovec Stubai, Packerkopfel či NordKette.

Innsbruck je sportovní město, nabízející nádherné možnosti pro trávení volného času. V centru Alp se nachází 9 ski areálů na dosah ruky včetně zážitků z lyžování na ledovci. 300 km sjezdovek v sedmi sněhových a zábavných parcích a vedle dokonale upravených běžeckých tras jsou zde také úchvatné sportovní arény. Olympijskou bobovou a sáňkařskou dráhou si můžete sjet rychle dolů zledovatělým koridorem na čtyřsedadlových bobech pro návštěvníky s maximálním adrenalinem.

Po nádherném dni stráveném na svazích, odhoďte lyžařskou výzbroj a vyzkoušejte některou z mnoha možností, které město nabízí. V centru  Alp, zábava na svazích a městský život správně tepe. Jednoduše nastupte do skibusu nebo do kabiny lanovky – v samém centru města, svezte se 20 minut a jste uprostřed překvapivé zimní krajiny zářící pod jasně modrým nebem.

InnsbruckCo vám Innsbruck nabídne večer? Začněte vaši noc ve městě ve vinném baru, nebo zkuste hříšný dort a kávové speciality v klasické kavárně Sacher, pobočce slavné vídeňské kavárny a národní instituce. Vydejte se na procházku klenutými alejemi Innsbruckého historického starého města do ulice Marie-Theresie, kypící životem pěší zóny s elegantními obchody. Vrhněte se do terapie a životního stylu nakupování zatímco si budete  prohlížet stylový obchodní dum Tyrol a bizarní nákupní Radniční  galerii.

Pokud máte požitek z jídla a považujete se trochu za gurmány, přijeli jste na správné místo, Innsbruck se chlubí značnému počtu oceněných restaurací. A není nad to ponořit se do vydatných místních pokrmů v útulné atmosféře tradičních, dřevěnými panely oddělených  salónků, typických tyrolských hospůdek.

 

Kde najít ubytování? Vše najdete na  http://www.innsbruck-pauschalen.com/

Innsbruck

Čtěte také:

Reklama