Dřina, nebo odpočinek? Thajská masáž, nebo whirlpool? Dieta, nebo gurmánský ráj? Relaxace, která vás během několika dní hodí do pohody, má mnoho podob. Inspirujte se na jarní výlety za elixírem mládí.

Když jste unavená

kudyznudyI to se může stát, zvlášť pokud vám ještě po předlouhé zimě jaro „nenabilo baterky“. Stále se cítíte jako pod vrstvou sněhu, ať už stresem, přepracováním, nebo rodinnými starostmi. My bychom vám naordinovali 2x denně plnou dávku relaxace a uvolnění, aby k vám sluneční paprsky konečně našly cestu. Ideální trojkombinace? Masáž, hřejivý zábal a vířivka.  

 

kudyznudy

Kam za relaxací a uvolněním?

Relax centrum v Léčebných lázních Bohdaneč

Alžbětiny lázně v Karlových Varech

Zen Asian Wellness - Thajská masáž

 

Když chcete být krásnější

kudyznudyI tady platí, že nejlepším lékem na nedokonalou pleť, vlasy či nehty jsou odpočinek a sluníčko. Ale můžete jim pomoci a věnovat jim speciální pozornost a výživu. Můžete sáhnout jako Kleopatra po koupeli v růžových lístcích, nanést na svou pleť čokoládový zábal (pozor, neolizovat!) anebo dopřát svým nohám péči hodnou rovnou nákupu nových sandálků. 

 

kudyznudy

Kam za krásou?

Čokoládové lázně v Buchlovicích

120ti letá tradice Anenských slatinných lázní Bělohrad

Dokonalá relaxace v K-studiu v Trutnově

 

Když se necítíte štíhlá

kudyznudyTak to máte ovšem především ve svých rukou! Rozhýbejte svoje tělo, shoďte přebytečné kilogramy a vytvarujte si břicho a zadeček do letního šatníku. Kromě toho se budete cítit nabitá energií, zdravá a v pohodě. Ne nadarmo se endorfinům říká hormony štěstí.

 

kudyznudy

Kam v Česku za sportem a hubnutím?

Pro radost z pohybu – Nordic Walking  v Brně

In-line dráha s půjčovnou bruslí a přileb v Kladně

Aktivní odpočinek ve sportovním centru Semily

Když vás honí mlsná

I dobré jídlo plné čerstvých surovin a vitaminů patří k dominantám teplých měsíců. Navíc můžete vyrazit s přáteli a dopřát si kromě skvělého jídla i dobrou společnost. V současné době můžete ochutnávat jak exotické kuchyně, tak kuchyně evropské, vegetariánské nebo vaření bio. Nejlíp vám bude tam, kam vás táhne váš jazýček.

kudyznudy

Kam v Česku za dobrotami?

Alchymistická kuchyně a jiné dobroty v Kutné Hoře

Zdravě jíst a pochutnat si můžete v restauraci Zahrada v Teplicích

Nápaditě, chutně a bez masa? Ano, v restauraci Maranatha Praha

 

kudyznudyA hlavně nezapomeňte vyrazit do přírody! Ta vás teď přivítá s otevřenou náručí všemi svými barvami a vůněmi. Můžete vyrazit pěšky i na kole, sama i s rodinou, na chvíli i na celý víkend. Šumění čerstvého listí, sluncem prosvícené louky a zpěv ptáků zaženou jakékoli chmury. A co začít dnešní den s úsměvem?

Více najdete na stránkách: KUDYZNUDY.CZ ZDE

Reklama