sagaS prvními jarními paprsky se v přírodě pomalu začíná vše probírat ze zimního spánku. Nastartujte i vy své tělo. Začátek jara je totiž ideálním obdobím pro očistnou kúru, díky které se zbavíte všech škodlivin, jež se během zimy v organismu nahromadily. Kombinace zdravé stravy a pravidelného pitného režimu s vámi udělá zázraky! Zkuste zelený čaj, který detoxikaci organismu značně urychlí.

Dospělý člověk by měl denně vypít minimálně dva až tři litry tekutin. Během očistné kúry určitě zapomeňte na limonády, alkohol a kávu. Nejvhodnější tekutinou pro každodenní pití při detoxikaci je čistá pramenitá voda nebo bylinkové a zelené čaje.

Chcete-li nastartovat váš organismus,  Saga Zelený s citronem je tou správnou volbou.  Tento lahodný čaj vás navíc překvapí  i svou jedinečnou svěží chutí, kterou oceníte při každém doušku. Čaj Saga Zelený s citronem se prodává v praktickém znovu uzavíratelném obalu, ten je ideální pro zachování plné chuti a výrazné vůně čaje. K zakoupení je v běžné maloobchodní síti za 25,90 Kč*. Každé balení obsahuje 20 sáčků čaje.

 

Reklama