OC Park Hostivař připravilo pro své návštěvníky řadu novinek, které jim zpříjemní nejen začátek přicházejícího jara. Milovníci sushi si mohou vychutnat japonské tradiční jídlo v nově otevřené restauraci running sushi Fuji & wok ve 2. patře. Ta nabízí kromě čerstvého sushi, salátů, ovoce a dezertů možnost ugrilovat si na svém stole čerstvé maso, ryby a mořské plody.

Hostivař

OC Park Hostivař myslí také na děti, pro které připravilo na letní prázdniny zážitkový příměstský tábor, a to hned ve třech termínech. Ti nejmenší a jejich maminky se mohou těšit na dvě komfortnější místnosti určené pro potřeby přebalování nabízející vybavení, které každá maminka dozajista ocení. Pro milovníky ručních prací OC Park Hostivař spolu s galanterií Filiumí připravily kurzy pletení, do jehož tajemství zájemce zasvětí každé úterý a čtvrtek od 15 hod a 18 hod zkušená pletařka.

„Aktivity, které připravujeme pro naše zákazníky, ať pro dospělé, děti či ty nejmenší chystáme s myšlenkou, abychom jim nabídli maximální pohodlí při nakupování, příjemně strávené chvíle v prostorách našeho nákupního centra a především pestrý program při  každodenních nákupech. Pro nadcházející období máme připraveno řadu zajímavých a originálních aktivit již zaběhlých a oblíbených, ale také řadu novinek, které doufáme naši návštěvníci ocení,“ říká Lenka Kulda, ředitelka OC Park Hostivař.

HostivařMilovníci japonských pokrmů, i ti, kteří tyto pokrmy neznají, ale rádi by je ochutnali, mají jedinečnou možnost zajít si vychutnat celou řadu jídel připravených japonským šéfkuchařem do nové restaurace running sushi Fuji & wok ve 2. patře OC Park Hostivař. V restauraci je možné sníst vše, co si zákazník odchytne na běžícím pásu, který nepřetržitě projíždí kolem stolů. Kromě čerstvého sushi, salátů, ovoce a dezertů, je možné si vybrat také čerstvé kuřecí, hovězí a vepřové maso, ryby, nebo mořské plody, které si každý sám může ugrilovat na grilu na svém stole.

Rodiče, kteří by rádi, aby jejich děti trávily prázdniny aktivně, mají  nyní možnost využít nabídky OC Park Hostivař a dětského koutku Kulíškov. Ty totiž připravily pro děti aktivní tři týdny v rámci příměstských táborů, které se konají ve třech tématicky laděných variantách. Od 11.července do 15. července 2016 si mohou děti užít spoustu  zábavy se zvířátky. Na indiány si zahrají děti, které se přihlásí na příměstský tábor v termínu od 1. srpna do 5. srpna 2016. Týden v duchu cestování si užijí děti, které se přihlásí v termínu od  22. srpna do 26. srpna 2016. Příměstské tábory jsou určené pro děti od 6 let budou plné her, soutěží, tvoření a zábavy, a to vždy od 9:00 do 16:30 hodin.

Hostivař

Přihlášky k vyzvednutí přímo v Kulíškově ve 2. patře OC Park Hostivař nebo na FB www.kuliskov.cz.

Reklama