5a97cb70bd3e7obrazek.pngJejich hlavní předností je přírodní sójový vosk, který je na rozdíl od běžného parafínového šetrnější k našemu zdraví i k životnímu prostředí. Jarní novinky i 27 dalších vůní můžete koupit v prodejnách Albi nebo online na eshop.albi.cz.

Svíčky Heart & Home jsou vhodné pro všechny, kdo si rádi užívají luxusní vůně s pocitem, že neškodí svému zdraví ani přírodě. Jejich hlavní předností je totiž přírodní sójový vosk vyráběný v USA, který na rozdíl od toho parafínového neuvolňuje toxické látky, je šetrnější k životnímu prostředí, hoří déle a lépe uvolňuje aroma a po zhasnutí nekouří černým kouřem, takže vám na skle nezůstanou šmouhy od sazí.

Pro letošní jarní sezónu si značka připravila tři nové trendy vůně:

  • Jantarový les - hlava: eukalyptus, srdce: kardamom, základ: jantar
  • Zklidňující aloe - hlava: aloe, srdce: šeřík, základ: pižmo
  • Dotek anděla - hlava: bergamot, srdce: pelargónie, základ: bílé pačuli

obrazek.png
5a97cb0d3367cobrazek.pngKromě luxusních vůní váš interiér projasní také krásné balení svíček v jarních pastelových odstínech - žluté, růžové a mint. Skleněný obal svíček doplňuje designové kovové víčko, které lze použít pro zhasínání svíčky a když svíčka nehoří, chrání vosk před usazováním prachu. K dostání jsou ve třech velikostech - velká vydrží hořet až 70 hodin (449 Kč), střední 30 hodin (229 Kč) a malá votivní 15 hodin (79 Kč). Vosk do aromalampy pořídíte za 59 Kč.

Novinky jsou dostupné v prodejnách Albi jak samostatně, tak v dárkových baleních. Dárková sada se čtyřmi votivními svíčkami a svícnem, ve které ucítíte všechny jarní novinky a jeden bonus, stojí 349 Kč. Pokud se nemůžete rozhodnout, můžete sáhnout po dárkovém balení dvou středních svíček za 449 Kč. A všechny vůně pohromadě můžete mít i v podobě aromavosků v setu s aromalampou za 399 Kč.

Reklama