Poslední dva krátké příspěvky na dnešní téma poslaly čtenářky s nicky Ladouch a Jithule. Ladouch má příjemné starosti, protože se chystá na dovolenou a Jithule hodně zhubla, takže má motivaci k obnově šatníku

Dobrý a hezký den milé ženy, jarní nakupování u mě vypukne asi za týden, protože se chystám na dovolenou, v květnu letím do Tunisu, takže ty loňské plavky nic moc, nějaké šaty by to také chtělo, protože jedeme do hotelu lepší kategorie, kde se do jídelny nechodí v kraťasech.

Už teď mám z toho osypky, protože sehnat něco ma mou postavu je dost obtížné, už jsem tady jednou psala, že mám figuru jako panáček z kaštanů, doufám, že se mě zadaří něco pěkného na sebe sehnat, aniž bych přišla o nervy a finančně se nezruinovala. Nakupování pro manžela je u nás také horor, protože hodně lpí na svých oblíbených hadrech, ale občas vlítnu do jeho skříně a udělám tam pořádný průvan. Když to zjistí, tak ho může trefit šlak a přijdou na řadu výčitky typu: „snad jsi mně nevyhodila tričko, co jsem si pořídil z první výplaty“ a podobné hlášky, tak přeji všem hezký jarní den a pevné nervy při nákupech.

ladouch

To už jste asi třetí čtenářka, která má legraci z manželových nákupů. Slibuji, že si na to vyhradíme samostatný den. Chlapi a nákupy, kapitola sama pro sebe

Krásný den milá redakce, čtenářky

Pravda je taková, že když byly obchody poloprázdné - chodila jsem ráda nakupovat. Teď jsou obchody plné, ale bohužel, jen se někdy dívám a představuji co bych si asi koupila. Jako pomalu každá z Vás mám hluboko do kapsy a opravdu pečlivě zvážím, co je potřeba koupit. Snažím se šetřit a pak postupně každému členu rodiny něco koupím. Můj šatník je vyřešen.

Zhubla jsem 10 kg, takže věci jsem schovala (ty větší) a vyndala jsem si ty menší. Protože se mi váha neustále mění, tak to řeším tímto způsobem. Pochopitelně za nějaký čas budu muset šatník obnovit.

Někdy mi to tak trochu zamrzí, že si nemůžu koupit nový hadřík na sebe, ale říkám si jsou důležitější věci.

Přeji Vám všem hezké nakupování a radostný den

jithule

Milá Jithule, ať vás ani nenapadne skladovat „tlusté věci“ Když jste tak krásně zhubla, kupte si raději něco nového

Reklama