„Mou inspirací pro tuto kolekci byly dovolené v Arizoně - teplé slunce, úchvatné barvy pouště a stíny, které tančí na písku a skalách. Představoval jsem si nádhernou zdravou ženu, která má ve své povaze element fantazie. To jsem chtěl vyjádřit paletou energických, avšak jemně působících barev.“

Tom Pecheux, kreativní ředitel pro líčení společnosti Estée Lauder

estéé lauder

Společnost Estée Lauder představuje novou odvážnou, avšak jemně působící kolekci barevné kosmetiky pro Jaro 2012, jež byla inspirována teplými tóny prosycenými sluncem pouště. Pure Color Topaz, limitovaná edice výrobků pro líčení, nabízí mozaiku tlumených bronzových, hnědošedých a pískových odstínů, kterou zvýrazňuje nečekaný záblesk citrónové žluté a intenzivní modrozelená a se kterou vykouzlíte přirozeně kouřový vzhled a romantickou tlumenou zář západu slunce na poušti. Jednotlivé kousky z kolekce Topaz vytvořené kreativním ředitelem pro líčení společnosti Estée Lauder Tomem Pecheuxem se poprvé představily na módní přehlídce Derek Lam Jaro 2012, na které Pecheux doplnil módu ve stylu čistého minimalismu snivým a hřejivým vzhledem třpytivých očí zvýrazněných žlutou, jemně bronzovými líci a jasně zlatými rty, které zachycují náladu sezóny.

V této avantgardní barevné kolekci se oči třpytí neutrálními bronzovými a měděnými tóny, jsou zvýrazněné znepokojivou citrónově žlutou, která avšak překvapí svou slušivostí, a jsou olemovány sexy sytou tužkou na oči v živé tyrkysové barvě pro žhnoucí pohled. Pokožka je svěží, konturovaným lícím dodává hřejivost jemný bronzový odstín. Rty tlumeně září jasným zlatým odstínem. Nehty upoutávají pozornost jemnou a zároveň povzbudivou tyrkysovou.

OČI JSOU SVŮDNĚ OLEMOVANÉ A TŘPYTIVÉ

estéé lauderPaleta pěti očních stínů z limitované edice Pure Color Five Color EyeShadow Palette ve variantě Topaz Mosaic obsahuje úžasnou kombinaci pěti sluncem prohřátých neutrálních tónů pouště s osvěžující nečekanou citrónově žlutou uprostřed. Navrstvěte neutrální bronzovou, hnědošedou a pískovou, čímž vytvoříte silný, avšak svůdně hřejivý vzhled očí. Prosvětlete pohled citrónově žlutou se zlatou perletí pro efekt zlatavé aury. Paleta Topaz Mosaic uložená v elegantním zlatém pouzdru se zrcátkem a s velkými ozdobnými iniciály Estée Lauder obsahuje stíny v intenzivních barvách a s kvalitní texturou díky odolnému složení s exkluzivní technologií True VisionTM Technology a umožňuje vytvářet široké spektrum svěže ženských a stylových vzhledů.

Nové tužky na oči z limitované edice Pure Color Intense Kajal Eye Crayons inspirované kajalovými tužkami, které se používaly ve staré Indii, jsou luxusně krémové silné tužky, jež odhalují krásu očí. Oživte starobylý symbol smělého, svůdného pohledu se dvěma intenzivními odstíny: Dramatic Teal inspirovaným fantazií a připomínajícím klenot amerického jihozápadu - tyrkys - nebo kouřovým odstínem Dramatic Black, který vyvolává vzpomínky na živé stíny pouštní krajiny při západu slunce. Jednoduše tužku naneste podél vnitřního a vnějšího okraje víčka pro vytvoření sexy žhnoucího efektu. Jemné a bohaté složení se snadno aplikuje a je odolné; perfektní pro vytvoření dramatického pohledu, který vydrží po celý den.

 

PLEŤ JE ZÁŘIVÁ A PROHŘÁTÁ SLUNCEM

estéé lauder

Gelový pudr Pure Color Illuminating Powder Gelée v limitované edici Topaz Chameleon dodává svěží jarní pleti nádech hřejivého opálení. S tímto rozjasňujícím gelovým pudrem ve skleničce s dobře zvoleným vzorem hadí kůže můžete na lících vytvořit bronzový tón, červený tón nebo líce jemně vykonturovat. Jedinečné složení tohoto výrobku, první svého druhu, kombinující tekutou složku, pudr a gel a vytváří na pleti při aplikaci za sucha efektní třpyt a při vlhké aplikaci jí dodává intenzivní barvy. Jeho výjimečná suspenze zlatých pigmentů a perleti se na povrchu pleti roztírá a přináší skutečně ojedinělý smyslový zážitek. Tento moderní pudr je flexibilní a využívá komplex pro ještě větší rozjasnění pleti, díky čemuž pokožka vypadá dokonale hladká, svůdná a hřejivá.

RTY SE LESKNOU V ZLATAVÝCH TÓNECH

estéé lauder

Zahřejte rty třpytivým leskem v citrusové žluté díky limitované edici lesku na rty Pure Color v odstínu Citron Kiss pro efekt poušti zalité sluncem. Tento ultra jemný, elegantní odstín na rtech zanechává zlatavou jemnou perleť a vytváří velmi přirozený a hřejivý vzhled. Jedinečný lesk, který rtům dodává dlouhotrvající lesk a maximální hydrataci, je možné nosit samotný jako bohatý neutrální lesk nebo přes rtěnku a dodat tak rtům okamžitou zářivou hřejivost.

Rtěnky Pure Color Sensuous Rouge Lip Colorv odstínech Sultry Caramel, Sensuous Nude a Sublime Nectar tvoří svůdnou limitovanou edici, která obsahuje neutrální odstíny zlatavé bronzové, přitažlivé neutrální a jemné korálové tóny, jež rtům přinášejí zcela nový zážitek. Tato rtěnka se světově unikátním složením, které bude brzy patentováno, má krémovou vnější vrstvu dodávající rtům plnost a vláčný střed s pečujícím elixírem s barevnou technologií TRUE- VISION™ pro nepřekonatelný luxusní pocit. Rty si toto šťavnaté, smyslné složení, jež jim dodá zářivost a hydrataci, zamilují, protože jim přinese skutečně euforický smyslový zážitek. Rtěnku můžete nosit samostatně nebo na ni pro větší hřejivost nanést lesk na rty Pure Color.

NEHTY JSOU V PŘITAŽLIVÝCH TLUMENÝCH TÓNECH

V případě nehtů se odvracíme od výrazných, jasných barev minulých sezón a volíme jemnější, avšak povzbuzující tyrkysový jarní odstín inspirovaný jihozápadem. Doplňte svůdný vzhled očí a jasné lesknoucí se rty lakem na nehty z limitované edice Pure Color v odstínu Teal Topaz, uklidňujícím, ale zároveň živým modrozeleným barevným odstínem, který zdůrazňuje zřejmou ženskost a svěžest jara.

Reklama