Nová kolekce v sobě spojuje tématiku rock´n´rollu a novou melírovací techniku STROBING. Tato technika spočívá ve zvýraznění oblíbených rysů vašeho obličeje. Vytvořil ji umělecký tým Matrix, který se inspiroval ve světě líčení a přenesl tuto techniku i do barvení vlasů. Tato technika spočívá v přidávání světla do míst, která chcete zvýraznit. Klíčové umístění melírů připoutá pozornost k vašim oblíbeným rysům obličeje. Chcete například zvýraznit vaše oči? S touto technikou můžete!

všichni

Možná znáte konturování, které pracuje se zesvětlováním i stínováním obličeje a dodává tak vymodelovanější vzhled. STROBING pracuje pouze s rozjasňováním a zvýrazní váš oblíbený obličejový rys přidáním exploze barev pro zářivější vzhled.

STROBING není typický melír od kořínků po konečky. Kouzlo této techniky spočívá v personalizaci každému zákazníkovi na míru!


ZVÝRAZNĚNÍ OČÍ: EYE STROBE 

Nechte na pódiu vyniknout své oči!  EYE STROBE zarámuje a zvýrazní vaše oči explozí rebelské barvy.

oči


ZVÝRAZNĚNÍ PROFILU: PROFILE STROBE

Propracujte se rovnou na vrchol žebříčků! PROFILE STROBE, vytváří iluzi délky tím, že upoutá pozornost k horní partii a zároveň dodá rovnováhu vašemu obličeji.

strobiiin


ROZJASNĚNÍ CELÉHO OBLIČEJE: FULL STROBE

FULL STROBE zvýrazní všechny vaše krásné rysy rozjasněním celého obličeje díky multidimenzionálním tónům od očí po konečky vlasů.

full strobe


ZVÝRAZNĚNÍ TVÁŘÍ: CHEEK STROBE

Dejte důraz na své lícní kosti! CHEEK STROBE pozdvihne váš vzhled rockové hvězdy tím, že upoutá pozornost ke středu obličeje.

cheek strobe


ZVÝRAZNĚNÍ ČELISTI: JAW STROBE

 Efekt JAW STROBE, dodá vašemu obličeji ostře konturovaný vzhled s vodopádem rockových tónů.

rock

Foto: Matrix/L´Oréal

Reklama