Po atraktivní kolekci s názvem Denim code, která se inspirovala kultovní americkou ikonou denimem resp. džínovinou, přichází opět inspirace z amerických ulic ve stylu Graffiti Nation.

Trendy se inspirují mladými lidmi z ulice, jejich uvolněným a pohodlným stylem, na druhé straně zdůrazňují snahu vyniknout a odlišit se, která hraje výraznou roli v současné generaci mladých lidí. Tým nejlepších mezinárodních kadeřníků MATRIX se proto zaměřil na zdůraznění individuality zákazníka v celé jeho osobnosti a na kreativitu kadeřníka.

Matrix

GRAFICKÉ STŘIHY

Graficky ostré hrany kombinované s jemnými přechody tvoří základ střihu, který je hravý, lehko upravitelný a tvarovatelný. Posouvejte své kreativní hranice jako Graffiti umělci.

Matrix

3D STÍNOVÁNÍ

Stínované plynulé barevné přechody, které krásně zvýrazňují rysy tváře jsou typické pro Graffiti. Experimentujte s barvami, míchejte je a dodejte účesu novou dimenzi.

Matrix

ROZVOLNĚNÁ STRUKTURA

Bohatý objem vlasů díky uvolněné struktuře, která jako při umění Graffiti propojuje pevné hranice finálního tvaru účesu s uvolněnou strukturou vlasů. Hravé, stylové a cool – jako street art.

Matrix

Zdroj: tisková zpráva                                                                            

Reklama