Teplé jarní dny na sebe nenechají dlouho čekat a lákají ke změnám. Chce to něco nového na sebe! Co se nechat unést romantikou opuštěných pláží, vůní mořského příboje i životem farmářů? To vše se odráží na vzhledu nové jarní kolekce LEVI'S®, která je drsná i něžná, inspirující.

levis

U Levi's® si nemusíte pořizovat jen džíny, ale můžete se obléknout od hlavy k patám.

Topy jsou ručně malované a jemnější díky přírodním barvivům v paletě indiga, hnědé a béžové, odstínů červené a retro fialkové. Nechybí klasické námořnické proužky.

levis

topy

Košile ve westernovém nebo pracovní stylu jsou ve vyšisovaných barvách, odstínech denimu nebo s výraznou červenou a modrou kostkou. V dámské kolekci nechybí romantické blůzy s krajkou, hedvábné tuniky nebo košilové šaty.

levis

Jarní bundy v přírodních odstínech mají buď tvar delší parky nebo jsou do pasu s kapucí. Nechybí džísky ani kožené bundy. Nadčasová klasika - křivák z jemné jehdnětiny má v dámském provedení odstín tabáku. Novinkou v dámské kolekci je nadčasový plátěný trenčkot.

levis

A nemohou chybět džíny.

dziny

Kolekce revolučních střihů pro různé typy postavy - Levi's® Curve ID - přináší nové barvy v dokonalých strečových materiálech, i aktuální hit - délku ke kotníkům. Letos nemůže chybět návrat zvonových kalhot se zvýšeným pasem.

levis

Reklama