Za dveřmi je - JARO. I když venku zebe a ještě dlouho nesundáme čepice a rádi se budeme choulit ve svých péřovkách a teplých kabátech. Jaro je však tady a hlásí se o svá práva. Poprvé nesměle zaťuká, když se prodlouží den. Podruhé vykukuje zpoza sluníčka a poklepá nám na rameno slunečním paprskem, jehož teplo se tak příjemně rozlévá po celém těle. Jaro je ve vzduchu a jaro voní. Všimli jste si, kolik vůní má jaro? Tou první je vůně trávy, jejíž svěží zelená barva oživuje chudou barevnost ještě zimní krajiny. Tou druhou je vůně vzduchu protkaného slunečními paprsky. A další vůně přicházejí, jako každý rok - vůně rašících pupenů, prvních sněženek a petrklíčů. Jsou stovky vůní, které přináší jaro a mnohé z nich ani neumíme pojmenovat. Je však jedna vůně, kterou v té jarní směsi poznáme všichni. Vůně šálku dobré kávy, u níž si rádi posedíme, i když třeba ještě v kabátě, na zahrádkách kaváren. Jaro je totiž čas, který nás láká častěji vyjít ven, posedět a popovídat s přáteli. Anebo zajít na návštěvu a vypít si šálek dobré kávy v pokoji prozářeném jarním sluníčkem. K takovým chvílím příjemných setkání patří i káva JACOBS.
Naším aktuálním tipem jsou oblíbené dózy s mletou krásně vonící kávou Jacobs. A protože jaro je časem oživení a obnovy, přichází i JACOBS s jarní novinkou. Oblíbenou kávu Jacobs Krönung najdete nyní v 500 gramovém praktickém balení v oblíbených zelených dózách s jarním motivem.
Jacobs Krönung je ta nejlepší káva od Jacobs, vyráběná z nejušlechtilejšího druhu kávy Arabica, kterou znají všichni milovníci jemné chuti. Hodí se ke svátečním chvílím a okamžikům příjemných setkání. Doporučená maloobchodní cena dózy je 139,90 Kč.
Dózy Jacobs Krönung jsou krásným a účelným jarním pozdravem od JACOBS všem milovníkům dobré kávy. Jsou vhodné jako dárek nebo jako pozornost při návštěvě přátel. Po celý rok se mohou vyjímat i jako vkusný a praktický doplněk ve Vaší domácnosti, v plechovkách totiž lépe uchováte aroma a káva v nich vydrží dlouho čerstvá.
Dobrou chuť a pohodu při šálku kávy :-)