Konečně se zima přestala tvářit, že nás už neopustí. Máme pocit, že už je opravdu jaro a vytahujeme jarní bundy, kabátky, pláště a saka. Přinášíme vám inspiraci, jaké kabátky se letos nosí, jaké barvy jsou IN.

 

Vkolekci 5th AVENUE od Marks & Spencer najdete spoustu modelů, které vás určitě zaujmou. Tato elegantní kolekce perfektně vzájemně kombinovatelných oděvů včetně dokonale sladěných doplňků je určená ženám, které touží být vždy skvěle upravené, kultivované a tajemně sexy. Vzhled „Jako dáma“ podtrhují doplňky inspirované 70. léty

 

Jaké barvy této kolekci vévodí? Je to černá, šedozelená, holubí šeď, broskvová, šalvějová a fotonově žlutá. U kabátů je to také bílá a růžová. Paletu barev také dotváří tóny kávové, béžová, světle žlutohnědá, světle žlutá, světle purpurová, jahodová krémová a světle jablíčková.

 

Více na http://www.marks-and-spencer.cz/

 

Sedmdesátá léta se nyní podepisují skoro ve všech odvětvích módy. Výrazně se projevují také na kabátech a pláštích. Pláště se nosí vrůzných délkách, výrazným prvkem jsou knoflíky a kapsy. Období sedmdesátých let se také podepisuje na tvaru límce, který může být velmi nápadný.

 

Jaké máte oblíbené kabátky a pláště vy? Krátké do pasu, nebo dlouhé? Také se vám líbí styl sedmdesátých let? Jaké barvy rády nosíte? Také oceníte vychytávky, jako jsou nápadné knoflíky či velké výrazné kapsy? A co pásek? Napište nám, co vás inspiruje a jak na vás působí jaro :-)…..

hadanka