Hot Wheels (nejen) pro kluky!

Nejrychlejší auta, se kterými můžete jet s větrem o závod! Taková jsou auta Hot Wheels. Připravte se na super záludnou autodráhu. Novinka pro rok 2007! Ještěr, který vás naučí zvolit tu správnou rychlost. Vystoupejte celou tuto nebezpečnou dráhu! Vyrazte příliš rychle a budete střemhlav sraženi k zemi. Jeďte příliš pomalu a za chvíli si na vás bude ještěr pochutnávat k obědu! Nebezpečného ještěra lze porazit jen jízdou tou správnou rychlostí! Součástí balení je exkluzivně navržené auto Hot Wheels.

Doporučený věk 5+

Přibližná MOC 387 Kč

 

 

Matchbox zábavné sady v kufříku

Praktický kufřík v sobě skrývá báječné dobrodružství pro všechny kluky, kteří mají rádi netradiční autodráhy. Matchbox sady v kufříku můžete snadno rozložit a šikovní kluci objevují tajemství fantastického světa. Sady jsou přenosné a děti si je s sebou mohou vzít na každý výlet.

Jednoduše je kdykoliv rozbalí a stráví hodiny hraní ve třech skvělých dobrodružných hrách: Snake Jungle, Harbor Patrol a Auto Center. Součástí balení je autíčko Matchbox.

Doporučený věk 5+

Přibližná MOC střední sady 456 Kč

 

 

UNO – skvělá rodinná dovolená na suchu i ve vodě!

S ojedinělou kolekcí karet UNO si užijete spoustu zábavy a voda vaši rozehranou karetní partičku už nezastaví. Nové UNO karty H2O jsou totiž voděodolné! Můžete hrát na lehátku u moře nebo přímo uprostřed bazénu a UNO karty voda nepoškodí. Karty mají také voděodolný obal, do kterého je můžete uložit a vzít všude s sebou, takže budou skvělým společníkem na vaší letní dovolené. UNO hra je rychlá, napínavá a zábavná pro všechny. Přebíjením barev a čísel se každý hráč snaží zbavit všech karet, které má v ruce.

Důležité pro výhru je na konci zakřičet slovo „UNO“! Pokud zapomenete, automaticky výhru získává ten, který Vás v tomto výkřiku nahradí. Užijte si léto s voděodolnými kartami UNO!

Doporučený věk 7+

Přibližná MOC 225 Kč

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tyto hračky Vám přináší společnost Mattel.

 

Reklama