Některé společenské konvence už nejsou tak striktní jako dřív. Týká se to například oblékání do práce. Tabu jsou samozřejmě příliš krátké sukně, příliš hluboké výstřihy nebo třeba šortky těsně pod zadek. Jinak je ale móda poměrně benevolentní. 

Vybrali jsme ženy, které pracují například jako byznysmenky, a umí své outfity skvěle sladit. Rozhodně to není žádná kancelářská nuda ani šeď. 

  • Blogerka Dorothy se snaží ženám ukázat, že ani kostýmky nemusí být fádní. Černobílá kombinace, oversize sáčko a kalhoty s lampasy jsou velmi trendy. Takový outfit si zaslouží výrazný doplněk, kterým je v tomto případě červená kabelka. Červené nehty už jsou jen třešničkou na dortu.

5ca5cb1e9fd9eimage.png

  • Anh pracuje v marketingu a pracovní schůzky jsou u ní na denním pořádku. Na fotce zvolila kalhoty s vysokým pasem a k tomu lehký hořčicový kabátek doplněný o hnědou kabelku. Žlutá a hořčicová je teď všude, jde totiž o barvy, které k jaru patří. 

5ca5cb2fd6de8image.png

  • Módní inspiraci na pracovní outfity přináší také Mary. Cyklamenový kostýmek s výraznými zlatými knoflíky doplnila na fotce pohodlnými slip-ony ve stylu polobotek a jednoduchou černou kabelkou. Dokumenty se jí do ní sice nevejdou, ale stylovost v tomto případě zvítězila nad praktičností.
    5ca5ca0283eebimage.png
  • Janise má talent kombinovat barvy, které by vás asi nenapadlo dát dohromady. Přitom její modely působí jemně, sofistikovaně, žensky a hodí se i do kanceláře. Na fotce se Janise oblékla do jarních pastelových barev. Plisovaná sukně je opět velmi trendy záležitost. Žluté lodičky celek nijak neruší, ale skvěle doplňují. 5ca5ca2b2c5b1image.png
  • Pravou volbou pro casual pátky, kde je dress code ve většině firem uvolněnější, jsou košilové šaty. Zvolila je i Katherine, která kromě toho, že je blogerkou, řeší každý den i outfit do kanceláře.  

5ca5ca5944349image.png

Další módni inspiraci najdete:

Reklama