Nike přináší zcela novou kolekci pro jaro 2015, která ti poskytne nejen pohodlí a funkčnost, ale také eleganci a pocit výjimečnosti. Kolekce obsahuje boty a kousky oblečení, jejichž designové prvky byly navrženy tak, aby uspokojily životní styl každé ženy. V nové kolekci jaro 2015 zvládneš ranní jógu, odpolední trénink i noční jízdu s přáteli!

Kolekce jaro 2015 v sobě ukrývá oblečení pro běh, trénink i volný čas. Svůj outfit vyladíš od bot, přes legíny, bundy, trička, tílka, až po funkční podprsenky.

Nike

Nike Flyknit Lunar 3, Nike Flyknit Zoom Agility, Nike Roshe Flyknit je kolekce bot, která v sobě skrývá technologii Flyknit.  Celý svršek boty je tvořen přízovými vlákny, které botám dodávají lehkost, prodyšnost a zároveň tvoří pevný a odolný materiál.

Nike

Nike Dri-FIT Knit – technologie DriFIT, která je použitá na tílkách a tričkách z kolekce jaro 2015 se vyznačuje co nejmenším počtem švů. Čím méně švů oblečení obsahuje, tím je odolnější a pevnější. Kromě toho mohou návrháři s touto technologií přesně konstruovat místa ohřívání a chlazení, přesně tam, kde to sportovkyně nejvíce potřebují.

Nike

Nike Tech Aeroshield – tato bunda udrží svou nositelku v pohodlí i v proměnlivém jarním počasí.

Díky laserovému větrání umožňuje volnější cirkulaci vzduchu. Materiál je z tkaného nylonu, který je velmi lehký, prodyšný a pohodlný.

Nike

Nike Epic Lux Printed Tight, Nike Legendary Lava Tight, Nike Legging T2 – legíny z kolekce jaro 2015 ukazují vrchol Nike designu, který spojuje výkon se stylem. Kombinace barevných prvků, aplikací a písmen vyjadřuje kreativitu, sílu a styl sportovkyň. Na výběr jsou legíny jak pro běh, trénink, tak pro volný čas.

Nike

Nike Pro Bra kolekce – přináší inovativní řadu sportovních podprsenek navržených pro tělo v pohybu tak, aby padly každé sportovkyni a poskytovaly jí optimální úroveň podpory. Hlavním prvkem kolekce je podprsenka Nike Pro Rival Bra, která je dostupná v 25 velikostech tak, aby si každá sportovkyně mohla vybrat tu svou. Kolekce dále obsahuje novou podprsenku Nike Pro Fierce Bra a nejnovější verzi podprsenky Nike Pro Classic Bra a Nike Pro Indy Bra.

Nike

Novou kolekci Nike jaro 2015 pořídíte v Nike Storu od půlky ledna 2015.

Nike

Reklama