Těšíme se na jaro, první jarní den bude už brzy. Každým dnem pozorujeme oblohu a čekáme, až vysvitne slunce a teploměr bude stoupat směrem vzhůru. Na Kanárských ostrovech je krásně, proto vám je chceme doporučit jako skvělou destinaci pro jarní dovolenou!

Canaria travelVenku je občas ráno ještě na nule, pokud vysvitne sluníčko, jeho zář je studená a vůbec nehřeje. Proč ale si nevzít dovolenou a jet se ohřát na dovolenou? Odpočinout si a dopřát si teplé paprsky, vůni dálek a vykoupat se v moři? Načerpat novou energii, nadýchat se vzduchu prosyceného vlhkostí a vůní moře? Zkuste Kanárské ostrovy, které vám rádi doporučíme! Nejsou daleko a naše spřátelená cestovní kancelář Canaria travel www.canariatravel.cz je opravdový odborník.

Kanárské ostrovy jsou v na jaře krásné. Díky jejich jižní poloze, teplotě vzduchu a příjemnému větru si užijete hezkou dovolenou!

Canaria travel

Několik důvodů, proč jet v dubnu na Kanáry:

  • Příjemně teplé moře
  • Slunečné počasí
  • Pozvolný přístup do moře a jemný písek, ideální pro rodiny s dětmi
  • Let trvá 4-5 hodin, což je minimálně polovina času do ostatních exotických destinací
  • Dobré služby, prověřené hotely a zdravotní péče
  • Krásná krajina, vedle rozlehlých pláží jsou na všech ostrovech hory, vyhaslé sopky, krásná místa pro výlety autem nebo lodí

Canaria travel

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224 948025

Reklama