Jaro už pomalu klepe na dveře a v přírodě se vše začíná pozvolna probouzet ze zimního spánku. S prvními jarními paprsky přichází i ten pravý čas k nastartování organismu po úmorné zimě. Dopřejte si pořádný restart v podobě očistné kúry, díky které se zbavíte všech škodlivých látek, jež se během zimy v těle nahromadily. Zkuste zelený čaj v biokvalitě a detoxikace organismu docílíte rekordně rychle.

Dospělý člověk by měl denně vypít minimálně dva až tři litry tekutin. Během očistné kúry nemyslete jen na množství vypitých tekutin, ale dávejte si pozor i na to, co pijete. V první řadě zapomeňte na limonády, alkohol a kávu. Nejvhodnější tekutinou pro každodenní pití při detoxikaci je čistá pramenitá voda nebo bylinkové a zelené čaje.

EMANACE

očistaVysoce účinná směs sypaného čaje EMANACE obsahuje zelený čaj a malé množství kurkumy a pepře. Toto složení zaručuje dobrou a opravdu výjimečnou chuť, kterou ocení nejenom milovníci zeleného čaje, ale i muži, kteří dávají přednost „peprnějším“ chuťovým zážitkům. Inspirací pro vznik této směsi byla tradiční čínská medicína, kde jsou pozitivní účinky zeleného čaje, kurkumy a pepře známy již tisíce let. Díky unikátní kombinaci zeleného čaje a koření má EMANACE oproti jiným zeleným čajům mnohonásobně zesílené účinky. Kombinace zeleného čaje, kurkumy a pepře způsobuje přirozenou obranyschopnost, povzbuzuje psychickou a fyzickou stimulaci, udržuje normální hladinu cholesterolu a glukózy v krvi, působí na činnost srdce, oběhového systému i na stav kostí a pokožky. Navíc kontroluje tělesnou hmotnost, působí jako antioxidant, podporuje metabolismus, koncentraci a kvalitní spánek. Směs neobsahuje žádné konzervační látky ani chemické přísady. Balení stačí až na 150 hrnků čaje.

Bio čaj EMANACE zakoupíte za doporučenou cenu 149 Kč/ 75 gramů ve vybraných lékárnách a na www.phoenixdivision.cz.

JAS GREEN

očistaSměs zeleného čaje JAS GREEN v biokvalitě je obohacena o příjemnou vůni jasmínu. Pozitivních účinků zeleného čaje je celá řada. Zelený čaj pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost, způsobuje přirozenou obranyschopnost, působí jako antioxidant, podporuje metabolismus, dentální zdraví, koncentraci i kvalitní spánek. Dále napomáhá udržovat hladinu cholesterolu a glukózy v krvi v normálu, povzbuzuje psychickou i fyzickou stimulaci a působí na normální stav kostí a pokožky. Směs zeleného čaje s jasmínem neobsahuje žádné konzervační látky ani chemické přísady. Balení obsahuje 3 sáčky po 25 gramech a vystačí až na 150 hrnků. Příprava je velice jednoduchá, sypaný čaj stačí jen zalít horkou vodou  - ideálně o teplotě cca 80°C.

Bio čaj JAS GREEN zakoupíte za doporučenou cenu 149 Kč/ 75 gramů ve vybraných lékárnách a na www.phoenixdivision.cz.

Reklama