Babybotky.czV obchodech se právě začínají objevovat jarní kolekce oblečení a bot. Pokud vás čeká nákup botiček a capáčků pro vaše nejmenší ratolesti, pak se nezapomeňte podívat na prověřené stránky Babybotky.cz. Najdete tady nádherné a kvalitní kousky známých značek za výhodnější ceny než v kamenných obchodech. Novinkou letošního jara jsou nádherné botičky značky GEOX!

 

GEOX - Obuv, která dýchá

Italská značka GEOX patří ve světě k těm nejoblíbenějším. Nabízí totiž nejen krásné, ale především vysoce kvalitní boty pro dospělé i pro děti. Základem úspěchu je unikátní patent na absolutně výjimečnou technologii termoregulace uzavřeného prostředí uvnitř obuvi. GEOX přišel s „dýchající“ podešví, která spolehlivě odvádí pot i ze spodní části chodidla. Svrchním materiálem těchto bot jsou vždy zásadně dobře prodyšné materiály. Pokud se tedy noha začne potit, pot je odváděn celkovým povrchem boty.

Babybotky.czNa internetových stránkách www. babybotky.cz najdete krásné a kvalitní capáčky a boty pro kluky i holčičky až do velikosti číslo 23. Renomované značky jako je například Next, Mothercare, Nike, Disney a další nabízí botky pro každou příležitost a ke každému typu oblečení. Samozřejmostí je garance dodržení reklamačního řádu a všech práv, které, jakožto zákazník, máte.

 

Naše tipy:

Babybotky.czGeox sport pro kluky, vel.21. Koupíte za cenu 900 Kč.

 

Babybotky.czGeox racing respiria pro kluky, vel. 22. Koupíte za cenu 900 Kč.

 

Babybotky.czGeox respiria pro holky, vel.22. Koupíte za cenu 900 Kč.

 

Babybotky.czGeox respiria pro holky, vel.23. Koupíte za cenu 900 Kč.

 

Babybotky.czCapáčky Next pro holky, vel.9-12m. Koupíte za cenu 230 Kč

 

Babybotky.czCapáčky pro holky, vel.18-24m. Koupíte za cenu 250 Kč.

 

Babybotky.czCapáčky Pediped pro kluky, vel.3-6m. Koupíte za 400 Kč.

Reklama