Blížící se jaro cítí i váš byt! Proto přinášíme kolekci nádobí, povlečení a dekorací se svěžím, trendy květinovým vzorem, který si prostě zamilujete. O perfektní prostředí se postará světlý nábytek s nadčasovým venkovským vzhledem a atmosférou. Tato nová inspirace pro váš byt vám zaručeně rozbuší srdce! Zahájení prodeje 27. února 2017 v síti obchodů Tchibo aprodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, v e-shopu www.tchibo.cz pro držitele TchiboCard již v úterý 21. února.

Běhoun na stůl

Běhoun s kvalitním akvarelovým potiskem. Rozměry běhounu jsou 180 x 40 cm. Předběžná cena 229 Kč.

Se stejným motivem najdete v nabídce i velký ubrus o velikosti 150 x 275 cm za předběžnou cenu 799 Kč a perkálové povlečení na jedno lůžko, tedy dvoudílnou sadu za předběžnou cenu 599 Kč a na dvoulůžko, tedy třídílnou sadu za předběžnou cenu 699 Kč.

Tchibo

 Tchibo

Snídaňová sada

Maxihrnek a dvě misky s jarními motivy. Jde o jakostní porcelán vhodný do myčky i mikrovlnky. Maxihrnek má objem 500 ml a je za předběžnou cenu 229 Kč. Misky mají průměr 14 cm a jsou za předběžnou cenu 349 Kč.

Snídaňovou sadu můžete doplnit o talířky, šálky a kalíšky na vajíčka ve stejném designu.

 Tchibo

Prostírání, 2 ks

Prostírání s krajkovou vsadkou. Je z kvalitní strukturované tkaniny a jeho velikost je 49 x 35 cm. V nabídce je v malinově červené a zelené barvě. Předběžná cena za sadu 199 Kč.

 Tchibo

Plovoucí vajíčko na čaj

Požitek už během louhování čaje. Sítko na čaj je z ušlechtilé oceli 18/10. Součástí je i miska na odložení sítka. Lze mýt v myčce. Předběžná cena 229 Kč.

 Tchibo

Konvice na čaj

Konvice je ze žáruvzdorného borokřemičitého skla. Víko je opatřeno plastovou vložkou, vyjímatelné sítko na čaj je z ušlechtilé oceli 18/10. Konvice má objem 1.200 ml a je vhodná do myčky. Předběžná cena 699 Kč.

 Tchibo

Ohřívač

Pro udržení teplých nápojů po celou snídani. Ohřívač o průměru 13,5 cm je z matové ušlechtilé oceli 18/10 a má odnímatelné víko. Může se mýt v myčce. Předběžná cena 249 Kč.

 

Dekorační váza

Váza, dekorace a svícen v jednom. Je z ručně foukaného skla s odnímatelnou vložkou na svíčku. Výška vázy je 18 cm. Lze ji mýt v myčce. Předběžná cena 449 Kč.

 Tchibo

Spony na záclony, 2 ks

Spony navodí pocit jara v každém ročním období.Každá spona má dva dekorativní pivoňkové květy o průměru 15 cm. Jsou vhodné na záclony všech velikostí. Předběžná cena za sadu 349 Kč.

 Tchibo

Lustr

Pětiramenný kovový lustr. Závěs lze nastavit do různé délky, výška lustru je 53 cm, jeho průměr je 50 cm. Součástí je pět kvalitních žárovek LED, které vydávají teplé, bílé světlo. Předběžná cena 2.790 Kč.

 Tchibo

Jídelní stůl

Stylový stůl se třemi zásuvkami. Nohy stolu jsou z masivního bukového dřeva a jsou opatřeny chrániči podlahy. Deska je z lakované dubové dýhy. Rozměry stolu jsou 180 x 78 x 90 cm. Předběžná cena 13.990Kč.

 Tchibo

Lavice

Lavice s úložným prostorem. Nohy a područky jsou z masivního bukového dřeva. Nohy jsou opatřeny chrániči podlahy. Rozměry lavice jsou 148 x 95 x 59 cm. Výška sedu je přizpůsobena výšce jídelního stolu. Předběžná cena 8.990 Kč.

Tchibo

Reklama