Radim několik měsíců chodil s Jarkou, ale protože jim to neklapalo, rozešli se. Asi po roce přišla domů Jarčina sestra Mirka, že musí Jarce něco říct. Její vztah s Radimem vypadá úplně jinak, ale Jarka to nezvládá.

holka

Láska si nevybírá. A někdy umí člověka přivést do pěkně svízelných situací. Zatím co Jarčin vztah s Radimem pohořel, vypadá to, že vztah její sestry s Radimem vzkvétá. Ale o tom vám už bude vyprávět Jarka sama...

Jarka a Radim, Radim a Mirka

Nikdy bych si nepomyslela, že budu ségře přát, aby se jí rozpadl vztah. Když jsem chodila s Radimem, byl to prostě omyl. Úplně ve všem jsme se míjeli. Když jsem chtěla jít ven na brusle, on se chtěl koukat na filmy, když jsem chtěla koukat na filmy, on chtěl na výlet. Nikdy jsme se neshodli, co budeme dělat a držet vztah jenom přes to jedno, se mi nechtělo. Tak jsme se po docela krátký době rozešli. Byli jsme spolu asi půl roku.

Radim ale z mého života nezmizel. Chodili jsme do stejné party lidiček, tak jsme se potkávali dál. Vidět jsem ho ale nechtěla, snažila jsem se mu vyhýbat. Nevím, mám to prostě takhle, takže kdykoli byl na nějaké společné akci, tak jsem se mu stranila. Po čase jsem začala mít podezření, že si Radim něco začal se ségrou a tohle podezření se mi nakonec potvrdilo.

Jednoho dne přijela Mirka z akce, na kterou jsem nejela, protože tam měl být Radim. Sedla si na postel a povídá: „Chodim s Radimem, už je to skoro rok. Doufám, že ti nebude vadit, když se tu občas objeví.“

No ty kráso, myslela jsem, že mě klepne. Ale co jsem mohla říct, tak jsem jen mlčela a ségra mi ještě chvíli vysvětlovala, jak se to stalo. V tu chvíli mi to bylo úplně jedno, neposlouchala jsem jí. Takže moje malá ségra chodí s tím-!

Od té doby si ho občas přivede, tak vyklízím pole a připadám si jako úplný idiot. Radim se se mnou párkrát snažil promluvit, ale co se s ním mám jako bavit? Taková zrada! Vím, že jsem se s ním rozešla já, ale to přece neznamená, že půjde a hned si nabrnkne mojí ségru. V čem je ona lepší, než já? Jak si s ní může rozumět, vždyť jsme ze stejnýho hnízda? Nedávám to - kdykoli ho vidím, chce se mi na něj skočit a vydrápat mu ty jeho krásný modrý oči... Kdykoli je vidím spolu, jak vrkají, zvedá se mi žaludek.


Myslíte si, že je tento příběh skutečný, nebo že se jedná o fikci - hlasujte v anketě níže...

Odtajnění příběhu Zoufalá Renata: Podvedl mě s mojí mámou: Netvrdíme, že se podobné věci nedějí, ale tento příběh byl vymyšlený.

Kam dál?

Reklama