S dalším příběhem k dnešnímu tématu přispěchala čtenářka Jarka. Její vyprávění je krátké a svěřuje se v něm, že vyměnila staršího partnera za mladšího, protože mu „nestál“.

V odvážném příspěvku čtenářky Jarky se dočtete, že potence pro ni byla důvodem k výměně milence...


Můj příběh není tak láskyplný a možná mě budete odsuzovat. Ale před léty jsem coby svobodná chodila se starším mužem. Po dvou letech mileneckého vztahu mi začalo vadit, že mu nestojí. Nechtěl to se mnou řešit a navíc dělal, jako by to bylo normální. Pak jsem potkala jiného muže, kterému vše fungovalo na jedničku. Dlouho to netrvalo a toho s problémy jsem pustila k vodě. Asi jsem se zachovala hnusně, ale je fakt, že jeho nestání urychlilo rozchod.

Jarka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma den 2. března 2012: Poruchy erekce

  • Setkala jste se u některého ze svých partnerů s poruchami erekce?
  • Jak se poruchy erekce odrazily na psychice vašeho partnera?
  • A jak na vaší?
  • Našli jste společně řešení tohoto problému?
  • Myslel si váš partner někdy, že má poruchy erekce, ale vy jste to tak nevnímala?

Téma ožehavé, leč velice závažné. Poruchy erekce mohou se vztahem pěkně zamávat. Zajímá mě, jestli jste se někdy s tímto problémem u svého partnera setkala a jak jste ho řešila. A abychom byli diskrétní, nemusí jít o stávajícího partnera, pochopitelně. Pokud si budete přát přispět, ale nechcete zveřejnit svůj nick zde v magazínu, podepište příspěvek svým nickem a do závorky za něj napište: Anonym. Nick uvádějte zejména proto, že pro vás i tentokrát máme přichystaný pěkný dárek za jeden z příspěvků. Tím je volně prodejný potravinový doplněk na podporu erekceLiderin® (18 + 6 tablet) od Walmarku a knížku Mystický sex od A do Z- průvodce spiritualitou Východu i Západu, milostná inspirace, meditace, nejstarší mystérium (vydalo nakladatelství METAFORA - www.metafora.cz). Abyste měla šanci tento přípravek získat, musí váš příspěvek býd alespoň tak dlouhý, jako tento odstavec a do redakční e-mailové schránky dorazit nejpozději 2. 3. 2012 v 15.15 hodin.

liderin

Reklama