Náš projekt hubnutí s Ketodiet jde do finále. Vyzpovídali jsem Jarku, jak se cítí těsně před koncem programu a kolik se jí podařilo finálně zhubnout. Dozvíte se v rozhovoru.

Jak vám jde, Jarko, hubnutí?
Tento týden doberu zbytek zbytek Ketodiety. Můj váhový úbytek je cca 13,5-14 kg. Poslední týdny už váha tak dolů nejde, testuji, která běžná jídla mi vyhovují, které omezím nebo zcela vypustím.

V mém případě mi Ketodieta pomohla překonat velmi bolestivé období - ztrátu manžela. Musela jsem myslet na pravidelnost, chystat si jídlo. K tomu zajišťovat všechny věci související s jeho úmrtím, dědické řízení, výměna dokladů apod. Také mi moc pomohlo, že občas hlídám vnučku, ta dokáže ve mně vzbudit tolik elánu a pozitivních myšlenek, že se nemám čas trápit a mít černé myšlenky. Právě tento týden mi v jednom časopise vyšel příběh o mé poslední oslavě narozenin, které se zúčastnil i manžel.

I psaní mi moc pomáhá, srovnám si myšlenky, zavzpomínám si... Teď jsem dopsala povídání o vnučce a našich dobrodružstvích, pokud bude zveřejněno, budu mít velikou radost. Napsala jsem to jedním dechem a s úsměvem na rtech...

Jarka křtiny

Čím poslední dny žijete?
Měli jsme doma velice krásnou událost - křest vnučky. Já byla zároveň i její kmotrou, obřad i následná oslava se vydařily, bylo nás asi 20. A norský losos, kterého jsem si dala k slavnostnímu obědu, mi můj dietní režim nenarušil. Všichni hosté mně chválili, že mi to moc sluší a drží mi pěsti ve změněném stravování i pohybových aktivitách.

A co sport? Najdete si na něj čas?
Víkend jsem měla doslova akční, navštívila jsem syna v Lučenci a pak jsme jeli do Budapešti do termálních lázní. Zde nás čekal i druhý syn, který dojel z Prahy. Na druhý den jsme si udělali výlet na hrad Fiľakovo. Vylezla jsem se až na hradby a v pohodě také slezla dolů. Bylo i hodně procházek, výšlapů...

výlet

Jak jste na tom s oblečením? Změnila se vám konfekční velikost?
Koupila jsem si po dlouhé době kalhoty a sestra mi ušila krásné halenky o 2 čísla menší, než jsem měla. Dokonce i mé promoční šaty teď na mně zcela jinak vypadají než před 3 lety. Chtěla jsem je vyřadit, ale není potřeba.

Co vás překvapilo na samotném hubnutí?
Pro mne je důležitý fakt, že dnes už vím, že jsem málo pila, takže nejméně 2 l tekutin si pořád hlídám, také nadmíra sladkostí se podepsala na mé váze a poslední můj problém, byla nepravidelnost ve stravování.

skály

Jak vidíte vaše hubnutí či udržování váhy do budoucnosti?
Určitě se budu snažit váhu si udržet, a pokud by šlo dolů ještě 2-3 kg, nebyla bych proti. Chodívám pravidelně na bazén plavat. Sice to nejsou termály, ale pohybu mám dost, abych zvládla tu chladnější vodu.

Čtenářkám bych určitě dietu Ketodiet doporučila, zejména těm, které mají 15 kg -25 kg nadváhy. Pro ty, které mají extrémně vysokou hmotnost už ne. Tak je většinou ještě i zdravotní problém a musel by pomoci i odborník - lékař.

na koních

Jak vám pokrmy chutnaly?
Z jídel Ketodiet mi moc chutnaly jahodové tyčinky, ty neměly chybu. Oblíbenou byla i nudlová polévka a placky, které jsem si pekla na tenko, ochucovala kořením a ke konci také natírala tenkou vrstvou brynze. Naučila jsem se také pít kávu bez cukru a přišla jsem na to, že má zcela jinou chuť než oslazená.

  • Partnerem projektu je značka Ketodiet více se dozvíte na www.ketodiet.cz
  • Všechny příběhy předchozích čtenářek najdete v naší rubrice Hubněte.

Naše články:

Reklama