Jako první napsala čtenářka s nickem Jarča, která má ráda utopence. Ty ji dopomohly dokonce i k manželovi a bezvadnému tchánovi. Více už se dozvíte v jejím tematickém příspěvku.

Zdraví redakci i ženy-in

To je teda téma!, celý den mě teď bude honit mlsná a budu mít na něco chuť, a možná mě i donutíte jít „dobrovolně“ do naší hospody. Mají tam totiž ty nejlepší  utopence a dělá je můj tchán. Vlastně díky utopencům jsem se také seznámila se svým manželem, u nich v rodině je to skoro až posvátné jídlo, teda polojídlo, a byly zvědaví, jak se k němu budu tvářit já. )
S manželem jsme se poznali právě v hospodě, kde pracuje tchán, byla jsem tam s kamarádkou na zahrádce na malé pivo a budoucí manžel šel něco vyřizovat za otcem, prý když mě viděl, jak se tam láduju těma utopencama, tak to hned říkal tchánovi a ten mu řekl: „ta si je dává už podruhé, to je baba. ! A ta baba je dnes jeho snacha .
Musím říct, že tchán je bezvadný stejně jako ty jeho utopenci a jeho syn ještě lepší :) :)

Několikrát jsem si koupila utopence i v obchodě, ale není to ono, nejlepší jsou ty pravé hospodské,. teď bych si fakt dala utopence, počkám na manžela až přijde z práce a asi si na ně zajdeme :)

Vaše utopencová Jarča :)

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Škoda, že jste nám neposlala i recept na ty tchánovi utopence, nebo alespoň adresu hospody, kde je mají tak výborné. Dorazili bychom za vámi :)
Děkuji, že jste napsala, mějte krásný víkend !
Saša

Téma dnešního dne: Co vám chutná?

  • Máte raději sladké nebo slané?
  • A co kyselé a hořké?
  • Co byste si dala třeba právě teď ?
    Jablíčko? Chleba s povidly? Kyselou okurku?
  • Dala byste si rybičky? Nanukový dort?
  • Co vám prostě nejvíc chutná, na co míváte chuť?

Napište nám o tom na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Coby redaktorka, pocházející ze Slovácka, jednu (jednoho) z pisatelů odměním stylově, a to kuchařkou nakladatelství Ikar -Slovácká kuchyně. Naleznete v ní, jak se vaří v tomto kraji vína a slivovice.

kniha

Reklama