Knihy mám moc ráda. Čtu všechno. K většině knížek se po čase vracím a znovu je přečtu jedním dechem.

Moc ráda mám dílo pana Jirotky Saturnina, u kterého se vždycky hodně nasměju, ale nesmazatelnou stopu ve mě zanechalo dílo A.Dumase - Robinson Crusoe.

Už jako malá jsem tuto knížku milovala a pořád se k ní ráda vracím. Přečetla jsem jí tak 10x a pořád si připadám, jako že jí čtu poprvé a napjatě očekávám, co mi přinese další stránka knihy.

Bude to asi tím, že Robinson zažil něco, co většina lidí nezažije a uměl se s tím vypořádat opravdu dobře a statečně. Toto dílo je pro mě velkou inspirací pro případ, že bych někdy ztroskotala s lodí, tak snad by mi tato kniha bylo hodně nápomocná při překonávání úskalí na opuštěném ostrově. A proto Robinsone moc díky.
jar1

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Naprosto Tě chápu. Mám také několik titulů, kterým se cíleně vracím. Malého prince jsem četla snad už i víc, než 10x.

Nikdy mě nepřestane dojímat a nikdy nepřestanu žasnout nad hloubkou, kterou Exupery měl.

Kdybych potkala malého kudrnatého blonďáčka, co nutně potřebuje teď hned beránka, budu hned vědět.

I když, a to je nádherné, VŠECHNY děti jsou do určitého věku Malými princi. Jeden by tenhle úhel pohledu neměl nikdy zapomenout! Hezký den. Míša

Pište co čtete, nebo jste četli či se chystáte číst. Doporučte knihu na kterou nezapomenete. Svěřte se na redakce@zena-in.cz

Vítězný e-mail získá jak jinak než knihy.

Snad vítězi udělá radost zajímavý román „Zavržený“ od Beccy Fitzpatrick, strhující příběh Revy Mann „Rabínova dcera“ a kniha Joanne Fedler „Srdce na háčku“, kterou vřele doporučuji, protože autorka umí podat čtivě a poměrně vtipně i problematické věci.

Krásný den všem !

 

Reklama