Představujeme Vám nové zboží – japonské stěny.

 

 

Název prezentovaného výrobku: Japonská stěna

 

Varianty:

 

KOMPOMENTY: PROFIL, TAHÁNÍ, TĚŽÍTKA, PANEL (LÁTKA)

MATERIÁL: HLÍNÍK

PROVEDENÍ: DVOJKOLEJNICE, TROJKOLEJNICE, ČTYŘKOLEJNICE, PĚTIKOLEJNICE

ZPŮSOB OVLÁDÁNÍ: RUČNÍ, NEBO S TAHÁNÍM (TAHÁNÍ STANDARDNĚ VÝŠKA – 20 cm.

VARIANTY: LEVÉ, PRAVÉ A OPONOVÉ

BARVA: NEJČASTĚJI BÍLÁ 

MONTÁŽ: STĚNA, STROP

PROVEDENÍ S TAHÁNÍM: 12 VARIANT

PROVEDENÍ BEZ TAHÁNÍ: 55 VARIANT

 

 

 

Horní část panelu (pruhu záclony nebo závěsu) se uchycuje pomocí suchého zipu na vodicí lištu, spodní část je opatřena těžítkem, které je o 1cm kratší než horní suchý zip. Pravítka a suché zipy jsou v ceně profilu za metr.

Ve variantě bez ovládání existují desítky variant řazení panelů japonských stěn - viz Detail výrobku v bytovém textilu – horní menu. Japonskou stěnu lze kombinovat se závěsem (přední panely) a záclonou (zadní panely).

 

Výrobce: Prtaktic s.r.o. (Český výrobce – držitel značky Český výrobek)

 

Dodací termíny: výrobek se zaváží každé úterý.

 

Cena (bez látky a šití):

příklad: PROFIL DVOJKOLEJNICE 1 m (s těžítky a montážním materiálem): 820,- bez DPH

                 PROFIL TROJKOLEJNICE 1 m (s těžítky a montážním materiálem): 850,- bez DPH

                 PROFIL ČTYŘKOLEJNICE 1 m (s těžítky a montážním materiálem): 910,- bez DPH

                 PROFIL PĚTIKOLEJNICE 1 m (s těžítky a montážním materiálem): 1 000,- bez DPH

 

 

      

 

Názor: Japonské stěny lze použít od klasického zastínění oken až po jakékoliv dělení prostorů. Panel lze vytvořit ze záclony nebo dekorační látky. V Rakousku je časté použití barevných plastových desek (restaurace, diskotéky – německý výrobce Augusbünger Bob – můžeme opatřit, jsou pro náš trh velice drahé). Existují i realizace z nerezového plechu a dřeva.  

Důležité je správně odhadnout, jaký typ profilu je třeba použít. Dvojkolejnice může nést buď dva panely (v každé drážce jeden) a nebo čtyři (dva vpředu a dva vzadu – opona). Nesmíte ovšem zapomenout, že pokud máte v úmyslu japonskou stěnu úplně roztahovat, musíte mít prostor, kam se panely zasunou a s tímto prostorem počítat při objednání délky profilu.

V současné době se dá říct, že oproti jiným zemím, je česká společnost stále příliš konzervativní, než aby přijala tento „nový“ druh zastínění oken v domácnostech. Častěji bývá používáno v interiérech cizinců, nebo přímo na zastupitelských úřadech. Přitom se kuriózně v mnohých případech nejedná o nikterak nákladnou záležitost. Látka není řasena, a tím dochází k poměrně značnému ušetření materiálu, tedy i prostředků. Samotné šití je taktéž velice jednoduchou a nenákladnou záležitostí.

Japonskou stěnu lze doporučit jako velice elegantní, finančně nenáročnou a naštěstí ještě v Česku nerozšířenou.

 

 

 

Kde objednat a jak vybrat?: (v horním menu našeho magazínu klikněte na „bytový textil“ – stínicí systémy: japonské stěny (v detailu výrobku podrobné návody Jak vybírat))

 

Reklama