Jaká by to byla oslava bez narozeninového dárku
obrazek.jpg

Ve dnech 8.2. – 14.2. lze na e-shopu www.matchatea.bio nakoupit všechny produkty od značky Matcha Tea s valentýnskou slevou 20 % na všechny produkty!

Stačí zadat do objednávky slevový kód VALENTYN.

V čem jsou tyto originální japonské čaje mimořádné?

63e3641f85a30blobid0.jpg

Díky velkému obsahu chlorofylu je Matcha tea  silný přírodní antioxidant. Matcha povzbuzuje mozek, zlepšuje soustředění a dodává postupnou dávku energie po dobu až šesti hodin. Může tak představovat mnohem šetrnější náhražku kávy.

Říká se také, že matcha pomáhá kontrolovat hmotnost a navozuje pocit uvolnění a dobré nálady. V matcha najdeme i velké množství vlákniny, nebo vitamíny A, E, C a minerály, jako železo, vápník, draslík, zinek.

Zpracování Matcha Tea probíhá stejně už více než 800 let
Čajovníková pole se pár týdnů před sklizní zakryjí sítěmi, aby k lístkům dopadalo jen minimum slunečního světla. Sbírají se jen ty nejkvalitnější a nejvrchnější lístky.

63e3641c00556obrazek.jpg

Při procesu sušení se odstraní žilky, řapíky či stonky, a v žulových mlýnech se na jemný prášek mele jen samotná dužina listů. Díky náročnému zpracování byl matcha po dlouhá staletí nápojem japonských císařů a samurajů.

Příprava nápoje matcha je rychlá a jednoduchá
Stačí zalít vodou, pár sekund protřepat v šejkru nebo jiné uzavíratelné láhvi a může se pít. Když se nápoj ještě dochutí čerstvou ovocnou šťávou nebo medem, máte vitamínovou bombu plnou přírodních antioxidantů. Studený matcha v létě osvěží, horký nápoj v zimě zahřeje.

63e3647dcf19bblobid0.jpg

e-shopu značky Matcha Tea najdete mnoho produktů od Matcha čajů, po dobroty nebo doplňky.
63e364838dee9obrazek.jpg