TOKIO – Japonské aerolinie Skynet Asia Airways se rozhodly přilákat více pasažérů z řad žen, a tak pro ně připravily speciální lety.
Na linkách mezi Tokiem a městem Mijazaki tak při letu více než tří stovek pasažérů a pasažérek obsluhují pouze urostlí, svalnatí a pohlední stevardi. Mužské obsluhy si dámy mohou dopřávat dlouhých osm set padesát kilometrů.
Létáme tak od Vánoc a zatím si na nezájem v žádném případě nemůžeme stěžovat,“ řekl zástupce aerolinek Hiroshi Yanagisawa. „Mužské lety“, jak se speciálním linkám začalo v Japonsku přezdívat, obsluhují prozatím čtyři stevardi ve věku od dvaceti do čtyřiceti let.

O pracovních úborech urostlých mužů se prozatím podle Yanagisawy jedná.
Jednoznačně odsouhlaseny jsou prozatím pouze motýlky. Jestli budou svalnatá těla pokrývat pouze ony, nebo zůstanou aerolinie u klasických oblekových uniforem, se rozhodne podle zájmu cestujících.
Nad úroveň klasických služeb se každý z mužů cestujícím na začátku letu představí a nabídne jim společnou fotku. „Pak následuje klasická nabídka nápojů a služeb, které jsou na palubách našich letadel běžným standardem,“ informoval Yanagisawa a dodal, že některé muže osobně zná a může zaručit jejich dokonalý vzhled.
Jednoho z nich znám osobně. Je mu osmadvacet a musím uznat, že má atletickou, vskutku atraktivní postavu, která určitě potěší i nejedno mužské oko,“ uvedl zástupce aerolinií.
Zpětná vazba je prozatím kladná, a tak letecká společnost pomalu začne nasazovat mužskou obsluhu na všechny lety z Tokia do Mijazaki.
„Jsme v leteckém průmyslu noví, a tak na sebe potřebujeme upoutat pozornost a zaujmout zákazníky,“ vysvětlil Yanagisawa.  

        
Reklama