Vědci objevili látku v kořenech Konjac Amorphophallus, která se významně podílí na spalování tuků. Ta přináší zvrat ve světě přípravků na hubnutí.

Seznamte se s Konjac Amorphophallus. Není to žádný druh alkoholu, ale rostlina, které se nejvíce daří v dalekém Japonsku a nadmořských výškách kolem 800 n. m. Díky této poloze se vyhýbá škodlivým vlivům dnešní civilizace a z půdy do sebe vstřebává jen ty nejlepší živiny.

Blahodárné účinky Konjac Amorphophallus znají místní obyvatelé už po celá staletí a běžně ji proto využívají jako léčivou bylinu i koření. Moderní civilizace ji také začala používat ve formě dochucovadla např. do sušenek či nudlí.

Slimax

foto Slimax: Hubnutí není klišé. Slimax vrací naděje zoufalým.

Síla přírody proti přebytečným kilům

SlimaxCo je ale nejdůležitější, vědci nedávno objevili v kořenech této rostliny látku glukomannan. Obsahuje ji v koncentraci až 40% a právě glukomannan se významně podílí na spalování tuku. Mimoto pomáhá snižovat cholesterol a regulovat cukr v krvi.

A právě glukomannan je jednou z hlavních ingrediencí doplňku stravy Slimax. Pro své přírodní složení je tento přípravek ideální na hubnutí, nezatěžuje přitom trávení, ale naopak mu prospívá vysokým obsahem Psyllia. Tato vláknina nejvyšší kvality má úžasnou schopnost potlačit pocit hladu, a tak toho člověk sní méně a nehladoví. Psylium navíc na sebe váže toxické látky a napomáhá tím jejich přirozenému „transportu“ z těla pryč.

Buďte konečně se zrcadlem přátelé

Originální receptura Slimaxu kombinuje přírodní látky v tom nejlepším poměru. A výsledek? Skutečně efektivní hubnutí, za kterým stojí stovky spokojených zákazníků. Nyní máte jedinečnou příležitost se vrhnout boje za ladnější křivky a přitom ušetříte. Přípravek Slimax totiž je k mání v akčním balení 90 + 10 tobolek ZDARMA!

Užívání je snadné a příjemné. Doporučujeme 3 krát denně 2 tobolky, 15 minut před každým jídlem a zapít minimálně jednou sklenicí vody.

Objednat můžete v e-shopu na webových stránkách www.maxivitalis.cz.

Slimax

foto Konjac: Silný extrakt z kořene konjacu snižuje cholesterol a reguluje cukr v krvi.

Reklama