jap.jpg
Foto: Shutterstock

AKBingo!
Pod názvem AKBingo! se ukrývá jedenáct sérií japonské televizní estrády, která se vysílala mezi lety 2008 a 2019. Jednotlivé epizody byly nabité více či méně bizarními aktivitami, kvízy, hrami či sportovními výzvami. V rámci jednoho úkolu byla ústa dvou dívek spojená průhlednou trubičkou. Uprostřed ní byl umístěný velký brouk připomínající švába. Podle toho, jak silně dívky do trubice foukaly, se brouk posunoval na jednu nebo na druhou stranu. Vítězkou se stala ta, která dokázala hmyz dofoukat až do pusy své soupeřky. Mňam!

Sladkost, nebo ne? (Candy or Not Candy?)
Děti jsou odmalička vedené k tomu, aby si cizí a potenciálně špinavé předměty nestrkaly do úst. No, tuto japonskou televizní show jim raději nepouštějte. Soutěžící v ní mají odhadnout, jestli je věc, která je jim předkládána, z čokolády či nikoli. Pokud se domnívají, že je ze sladké pochoutky, musí ji ochutnat, a tak se snadno stane, že si musí ukousnout třeba z boty nebo se zahryznout do kliky u dveří.

Válka orgasmů (Orgasm wars)
Tato vskutku prapodivná soutěž se objevila na japonských obrazovkách v roce 2013. V klání se proti sobě postavil heterosexuální muž jménem Ryou a homosexuální muž Takuya. Takuya za plentou druhého muže orálně uspokojoval a Ryouovým úkolem bylo odolat a vydržet čtyřicet minut orálního sexu bez dosažení orgasmu a ejakulace.

Hra zadků (The Bum Game)
Pravidla další japonské televizní hry jsou velmi jednoduchá. Ve studiu stojí přepážka či zeď s dírami, do kterých lidé na jedné straně vkládají svá nahá pozadí. Soutěžící na straně druhé mají následně podle zadků poznat, komu který patří. Dovoleno je nejen dotýkání, ale třeba i líbání.  

Udeřený do varlat (Slapped in the Balls)
Další japonskou chuťovkou je show, kde se muži snaží vyhnout úderu do varlat. Jejich úkolem je přeříkat v časovém limitu bezchybně záludné jazykolamy. Pokud se spletou nebo to nestihnou, jsou odsouzeni k trestu v podobě rány mezi nohy.

Buď roztomilá, nebo dostaneš koláčem (Be Cute Or Get Pie)
Další japonská televizní hra má jednoduchá pravidla, ale po jejím smyslu se budete pídit marně. Jejím základem je místnost plná spících dívek. Mezi nimi procházej dva soudci (muž a žena) a jeden po druhém dívky probouzejí. Následně posuzují, kdo se probudil nejroztomilejším způsobem. Ty nejméně roztomilé dívky dostanou koláčem do obličeje.

Tore!
Další hra dostává soutěžící pod extrémní tlak. Spočívá v tom, že jsou jim v rychlém sledu pokládány vědomostní otázky a oni musejí co nejrychleji správně odpovědět. Jinak je jejich tělo pomalu baleno do gázy jako mumie, a nakonec je dokonce uloženo do hrobky. Rozhodně nic pro klaustrofobiky. 

Zdroje: Youtube, theweek, thecut, grunge, ranker, ordinaryreviews

Čtěte také:

Reklama